فهرست
دو دستگی بین  طرفداران میلان در مورد سردار/ مسی ایران را بگیریم با نه؟
دو دستگی بین طرفداران میلان در مورد سردار/ مسی ایران را بگیریم با نه؟

دو دستگی بین طرفداران میلان در مورد سردار/ مسی ایران را بگیریم با نه؟

آی اسپورت - سردار آزمون سوژه کل کل هواداران آرسنال و میلان شده است. از دیروز که یکی از کاربران ایرانی سایت هواداری باشگاه میلان، خبر علاقه این باشگاه ایتالیایی به جذب مهاجم ایرانی روبین کازان را منتشر کرده، انگلیسی ها و ایتالیایی ها حاضر نیستند که این بازیکن را در تیم مقابل ببینند و سردار را حق خودشان می دانند.

این وسط یکسری از هواداران میلان البته دید جالبی در مورد سردار ندارند و عقیده دارند دلیلی ندارد بازیکنی از یک کشور نه چندان توسعه یافته به میلان بیاید چرا که میلانی ها از تاریبو وست اصلا خاطرات خوبی ندارند. به نظر این دسته از هواداران میلان، مدیران باشگاه به جای جذب سردار آزمون باید سراغ بازیکنی از شرق آسیا بروند تا بتوانند به واسطه جذب او هم طرفداران بیشتری در آن منطقه پیدا کنند هم اینکه سود خوبی از فروش پیراهن او در بین هواداران چشم بادامی پیدا کنند.

این دیدگاه البته مخالفانی هم داشته و سایر میلانی ها با تعریف از آزمون و اشاره به لقب او - مسی ایران - نوشته اند که اگر فکر می کنید تنها در ایران کپی رایت رعایت نمی شود، باید بگوییم که در آسیا فروش پیراهن های تقلبی، عرف است و نمی توان به صرف مسائل اقتصادی سراغ یک بازیکن از شرق آسیا رفت.

  ۱  
آی اسپورت
2014-04-06 11:33:40
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۲۹
سردار دمتگرم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر