فهرست
پیش بازی مس کرمان - صبای قم: شام آخر مس در لیگ برتر؟!
پیش بازی مس کرمان - صبای قم: شام آخر مس در لیگ برتر؟!

پیش بازی مس کرمان - صبای قم: شام آخر مس در لیگ برتر؟!

آی اسپورت- دو تیم صبای قم و مس کرمان در هفته ی بیست و نهم لیگ برتر در یکی از دیدارهای حساس هفته به مصاف یکدیگر می روند. دو تیم شرایط متفاوتی را در هفته های پایانی لیگ تجربه می کنند. تیم مس هر چه تلاش برای فرار از سقوط کرد نتوانست از این مطقه گریزان شود و تقریبا سقوطش را قطعی می بیند. اما شاگردان مرفاوی تا همین دو هفته ی پیش خطر سقوط را به شدت حس می کردند اما یک پیروزی بسیار خوب برابر تیم ذوب آهن بقای آنها را تضمین کرد و حالا عنایتی و یاران با خیالی آسوده پای به این میدان می گذارند.
 مس کرمان کورسویی از امید برای بقا در لیگ برتر دارد و به همین دلیل باید سه امتیاز این بازی خانگی را بگیرد وگرنه سقوطش قطعی خواهد شد. صبای قم هم دیگر نگران سقوط نیست ولی تلاش می‌کند در رده‌ای بالاتر از دهم قرار بگیرد. هرچند بازیکنان صبا از برخی بدقولی‌های مسئولان باشگاه در پرداخت نشدن دستمزدشان ناراحتند اما این مسئله باعث نخواهد شد که آنها خیلی بی‌انگیزه بازی کنند چون می‌خواهند بازی جوانمردانه را در بالاترین سطحش انجام دهند.
دیدار رفت دو تیم در قم با حساب 2 بر 2 به پایان رسید و حالا شاگردان بوناچیچ تلاش خواهند کرد آخرین شانس شان را در خانه امتحان کنند و با پیروزی در این دیدار به امید اما و اگر های فراوان بنشینند.

ترکیب احتمالی:

مس کرمان:

آرمان شهداد نژاد - فرزاد حسین خانی ، میلاد جهانی ، احمد زنده روح ، پویا سیف پناهی ، مجتبی ترشیز ، فرهاد سالاری پور ، هادی تامینی ، عبدالکریم اسلامی ، ادینیو ، احمد حسن زاده 

صبای قم:

مهرداد طهماسبی، روزبه چشمی، اکبر صادقی، مهدی محمدی، محمدامین آرام‌طبع، هادی شکوری، مجید حیدری، حسین بادامکی، فرید بهزادی‌کریمی، رضا عنایتی و کیوان امرایی 

     
آی اسپورت
2014-04-06 11:18:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر