فهرست
مقایسه روز؛ ترکیب روسیه در ۲بازی با ایران و آرژانتین
مقایسه روز؛ ترکیب روسیه در ۲بازی با ایران و آرژانتین

مقایسه روز؛ ترکیب روسیه در ۲بازی با ایران و آرژانتین

آی اسپورت - مهم ترین نکته ای که بازی دوستانه تیم ملی مقابل پاناما را تحت تاثیر قرار داد، ترکیب حریف شاگردان کی روش بود. پانامایی ها یکروز قبل از بازی با ایران تصمیم گرفتند با تیم دومشان در برابر تیم کشورمان قرار بگیرند و  از بین 11 بازیکنی که در ترکیب ابتدایی پاناما برای بازی پنج شنبه شب قرار داشتند، تنها یک بازیکن( گابریل تورس) در دیدار این تیم مقابل کاستاریکا در مرحله انتخابی جام جهانی حضور داشت. این مساله باعث شد تا ترکیب روسیه در بازی روز شنبه اش با آرژانتین را با ترکیبی که سرمربی این تیم برای دیدار با ایران به میدان فرستاد مقایسه کنیم تا ببینیم که آیا روسیه هم مثل پاناما، بازی با ایران را جدی نگرفته یا نه.

روسیه در شرایطی مقابل مسی و هم تیمی هایش با یک گل شکست خورد که  بازیکن ترکیب ابتدایی روسیه در ترکیب ابتدایی این تیم در بازی مقابل ایران هم حضور داشتند. لونیوف، کوتپوف، واسین، کوردیاشوف، تاراسوف، ماریو فرناندس، اروخین، میرانچوک، رائوش، اسمولوف و کوکورین نفراتی بودند که سرمربی روسیه آنها را برای بازی با ایران در ترکیب قرار داد. واسین، رائوش، اسمولوف، کوردیاشوف،فرناندس،اسمولوف و کوکورین 7 نفری هستند که در بازی شنبه مقابل آرژانتین هم در ترکیب ابتدایی روسیه حضور داشتند تا مشخص شود که سرمربی روسیه برعکس همتای پانامایی اش، دیدار با ایران را یک بازی مهم برای آماده سازی تیمش در نظر گرفته بود.

 

روزنامه هفت صبح

۵ ۲  
آی اسپورت
2017-11-13 08:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
میم
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۱۲:۱۵
وقتی از تیم ملی صحبت میکنیم یعنی بهترین نماینده های یک ملت و کشور که در قالب ۲۲-۲۳ نفر یک تیم را تشکیل می دهند. وقتی ما توقع داریم به بازیکنان و ستاره های لیگ میدان بدهیم تا خودی نشان دهند و آینده تیم ملی ما رو بسازند، رقیبان هم چنین می کنند. کما اینکه حتی بازیکنان ذخیره برای رقابت با بازیکنان درون تیمی ، تلاش و نمایش بهتری دارند. پس لطفا این جهالت رو بزارید کنار که هیچ تیم بزرگی با ما بازی برگزار نمیکنه و اگه تیم درجه چندمی هم باشه با ترکیب اصلی مقابل ما حاضر نمیشه!‌ این حماقت محضه!!! دنیا که علاف نیست و از هر برنامه و تدارکاتی بهره میبرند. چرا ما ایرانی ها،‌ برد و یا افتخار های خودمون رو تخریب میکنیم اما شکست ها خودمون رو بزرگ جلوه میدیم؟ این چه حسیه که دنبال تخریب خودمونیم؟
۲ ۱
جاهد
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۱۷
کاملا باهات موافقم.این طبیعیه که تیم ها در بازی های دوستانه یه سری از بازیکنان جدید و یا بازیکنانی که در بازی های رسمی کمتر فرصت بازی دارن رو میدون بدن اما این حرف که تیم دوم یا اولش بود واقعا مسخره س.به جز یه سری بازیکنان خاص مثل مسی و رونالدو که بحث تبلیغاتی هست و در قرارداد قید میشه که باید بازی کنن برای بقیه تیم ها شرایط اینطور نیست.مثلا خود تیم ملی ما به مشهورترین بازکنانش مثل ازمون و جهانبخش بازی نداد به طور ثابت.هیچ تیمی فرصت این بازی های تدارکاتی رو از دست نمیده که بخواد تیمی رو بزاره تو زمین که قرار نیس در جام جهانی ازشون استفاده کنه!!!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر