فهرست
تیمِ منتخبِ فصلِ لیگ برتر از نگاهِ سسک فابرگاس
تیمِ منتخبِ فصلِ لیگ برتر از نگاهِ سسک فابرگاس

تیمِ منتخبِ فصلِ لیگ برتر از نگاهِ سسک فابرگاس

آی‌اسپورت – در شبی که تاتنهامِ پوچتینو بازهم درخشید و با فوتبالی فوق‌العاده و با نمایشِ خیره‌کننده‌یِ هری کین و دلی علی، استوک را در استادیومِ بریتانیا با چهار گل شکست داد و به فاصله‌یِ 5 امتیازیِ لستر در صدرِ جدول رسید، سسک فابرگاس در استودیویِ اسکای اسپورتس مهمانِ ویژه بود. فابرگاس که خودش و چلسی فصلی کابوس‌وار را سپری کردند، در این برنامه 11 بازیکنِ برترِ این فصل را انتخاب کرد. تیمِ منتخبِ سسک متشکل بود از داوید دخئا درونِ دروازه، توبی آلدروایرلد و رابرت هوت به عنوانِ مدافعینِ مرکزی، هکتور بلرین به عنوانِ دفاعِ راست و رایان برتراند به عنوانِ دفاع چپ، دلی علی و انگولو کانته در مرکزِ خطِ میانی، ریاض محرز و دیمیتری پایت به عنوانِ دو بال و جیمی واردی و هری کین هم در خطِ حمله.
تعجبی نداشت که در این تیمِ منتخب 4 بازیکن از لستر و 3 بازیکن از تاتنهام حضور داشته باشند. کانته، محرض و واردی هر سه در فهرستِ نهایی بهترین بازیکنِ سالِ انگلیس هم هستند. فهرستی که در آن نامِ کین و پایت، به علاوه‌یِ اوزیل هم دیده می‌شود.
بعد از این انتخاب فابرگاس در جوابِ اینکه بهترین بازیکنِ فصلِ چلسی چه کسی بوده از ویلیان نام برد و گفت فرمِ او در کلِ فصل خوب بوده و افت نکرده اما کلا این فصلی بسیار ناامیدکننده برایِ چلسی بوده است.
 
 
     
آی اسپورت
2016-04-19 09:35:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر