فهرست
ساعت و محل بازی استقلال اهواز - پرسپولیس تغییر نکرد
ساعت و محل بازی استقلال اهواز - پرسپولیس تغییر نکرد

ساعت و محل بازی استقلال اهواز - پرسپولیس تغییر نکرد

آی اسپورت - جلسه شورای تامین استان خوزستان برای دیدار دو تیم استقلال اهواز و پرسپولیس تهران برگزار شد و در این جلسه درباره این مسابقه و نحوه برگزاری آن صحبت هایی مطرح شد. خروجی این جلسه این بود که بازی در همان ورزشگاه تختی برگزار خواهد شد و ساعت آن هم تغییر نمی‌کند.
البته سابقه نشان داده که همیشه در آخرین لحظات و دقایق اتفاقات عجیبی رخ می دهد. بنابراین اگر محل و زمان این مسابقه تغییر کرد جای تعجب نیست. تا این ثانیه! قرار است دیدار دو تیم استقلال اهواز و پرسپولیس تهران در چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال ایران ساعت 18:10 دقیقه روز جمعه در ورزشگاه تختی برگزار شود.
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-19 11:11:00
نظر دهید

۱ نظر
4 & 6
سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۵، ۱۳:۰۲
می خوان با کمک زمین مزخرف تختی و وقت کشی و ارایه یک بازی دفاعی و جنجال یک مساوی از پرسپولیس بگیرن.چه لزومی داره در حالی که استقلال خوزستان و فولاد این هفته خارج اهواز بازی دارن و نیم فصل اول بازی اس تهران و اس اهواز در غدیر برگزار شد می خوان بازی پرسپولیس رو رو به تختی ببرن و حتی نور افکن تختی رو هم دارن تعمیر می کنن تا بازی اونجا برگزار بشه؟همه چی واضح و روشنه.متاسفم واسه فوتبال ایران که با هر روش کثیف و غیرفوتبالی می خوان جلوی فوتبال زیبای برانکو رو بگیرن..اماتور های غیرحرفه ای.اما مطمئن باشید شما هم 4 تایی میشید.444444
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر