فهرست
صالح علیه مظلومی: من نظر می‌دهم، تو نباید گوش کنی!
صالح علیه مظلومی: من نظر می‌دهم، تو نباید گوش کنی!

صالح علیه مظلومی: من نظر می‌دهم، تو نباید گوش کنی!

آی اسپورت - اختلاف مظلومی و صالح بر سر دلایل شکست استقلال در دربی، شدیدتر شده و شاید آن‌ها تا آخر فصل کنار هم باقی نمانند. صالح از ابتدای فصل، اعتقاد داشت باید در ترکیب و تعویض‌ها و تصمیمات انضباطی تیم دخالت داشته باشد و مظلومی ترجیح می داد او را از تصمیمات کلیدی دور نگه دارد. در نهایت، با حل شدن موقت اختلافات مظلومی و صالح در دربی تهران به یک ترکیب مشترک رسیدند و شکست سنگین این ترکیب، اختلافات جدیدی بین آن‌ها به وجود آورده است.

مظلومی که بخاطر تعویض خسرو حیدری تحت فشار قرار داشت، در هیات مدیره بابت این تعویض عذرخواهی کرد و آن را حاصل مشورت با صالح دانست. در برنامه دیشب نود هم مظلومی از این تصمیم پشیمان بود و اعتقاد داشت اگر خسرو در زمین می‌ماند بهتر بازی می‌کرد.

مجید صالح، بعد از سکوتی کوتاه مدت امروز جواب مظلومی را داد و انگشت اتهام را به سمت سرمربی آبی‌ها گرفت: «من قرار نیست برای سرمربی تیم چای بریزم یا در نوشابه باز کنم، دستیار فنی هستم و باید نظر بدهم. اگر من مربی به سرمربی بگویم با 9 نفر داخل زمین برویم آیا منطقی است که او به حرفم گوش کند و بعد هم بگوید صالح این را گفته است؟» صالح، بسته بازی نکردن استقلال با مظلومی را مقصر شکست تیم می‌داند: «این شائبه ها روی یک تعویض به وجود آمده که به نظرم زیاد نباید به آن بپردازیم. با این حال نظر شخصی من این بود که باید در دربی بسته تر بازی می‌کردیم.»

علنی شدن رویارویی مظلومی و صالح، همکاری آن‌ها در ادامه فصل را سخت می‌کند. قرار است مظلومی تا بازی با فولاد، ادامه یا قطع همکاری با کادرفنی فعلا را بررسی کند و شاید، در هفته‌های پایانی فصل و فینال جام حذفی، دیگر مجید صالح به عنوان دستیار روی نیمکت استقلال نباشد.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-04-19 13:45:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر