فهرست
درباره مهرداد اولادی؛ پدیده فوتبال ایران که ستاره نشد
درباره مهرداد اولادی؛ پدیده فوتبال ایران که ستاره نشد

درباره مهرداد اولادی؛ پدیده فوتبال ایران که ستاره نشد

آی اسپورت- مهرداد اولادی در سال 82 از پرسپولیس قائمشهر به همنام تهرانی پیوست. او در تیمی حضور داشت که نفراتی چون دایی، میناوند، پیروانی و.. در آن حضور داشتند و کمتر فرصتی به جوانان می رسید. اما هر چه از لیگ گذشت، پیرها کم اثرتر نشان دادند و چنین شد که پدیده هایی چون مجتبی شیری و مهرداد اولادی ظهور کردند. اولادی در این میان بیشتر به چشم آمد. او بیشتر فرصت گلزنی می یافت و به دنبال گل های خود به حرکات آکرووباتیک دست می زد. این گونه بود که او خود را در سطح اول فوتبال ایران مطرح کند. مهرداد  برای پرسپولیس 43 بازی انجام داد و توانست 9 گل به ثمر برساند. گل هایش در بازی مقابل استقلال در دربی و پاس بیشتر در خاطره ها ماند. گلی که سبب برکناری جلالی از مربیگری پاس شد.

مهرداد مهارت خاصی در دریبل داشت و گاهی این مهارت موجب می شد که کار تیمی را فراموش کند. او  به سرعت مورد توجه باشگاه های عربی واقع شد و در سال 84 راهی الشباب امارات شد. او دوباه به پرسپولیس بازگشت اما نتوانست روزهای خوب گذشته را تکرار کند و در 18 بازی یک گل به ثمر رساند.
اولادی می گفت که مورد توجه باشگاه الچه اسپانیا قرار گرفته اما برای سپری کردن خدمت سربازی راهی ملوان شد و توانست به روزهای اوج خود بازگردد و توسط کارلوس کروش به تیم ملی نیز دعوت شد. بعدها به نفت تهران رفت اما در پی اختلافش با یحیی گل محمدی از این تیم جدا شد. او در تاریخ بیستم آبان ماه سال نود با قرارداد یک و سال و نیمه به استقلال پیوست که بعد ها این انتقال را بدترین تصمیم زندگیش نامید.
کمی بعد دوباره ملوان رفت اما نتوانست در ترکیب این تیم جایی پیدا کند. در آخرین سال های زندگی اش سرگرم فست فودش بود که چندی پیش افتتاح کرده بود. همچنین مدت زیادی را در اینستاگرام صرف می کرد و همواره گزارشی از فعالیت های روزانه اش در صفحه شخصی اش منتشر می کند. اولادی بارها از پرسپولیسی ها خواست که او را به خاطر حضور در استقلال ببخشند. وی یک بار در اینستاگرام نوشت:« زمان زود می گذرد و قدر لحظاتمان و جایگاهمان  را نمی دانیم.»
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-19 15:12:44
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۵، ۱۶:۵۷
یادش بخیر زمان زوبل چه تیمی بود پرسپولیس با جوان های کم ادعایی مثل اولادی،کاظمان،رضاپور که نخاله هایی مثل رهبری فرد جلوی موفقیتش را گرفتند روحت شاد گل های فصل 83-84 را هیچوقت فراموش نمیکنم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر