فهرست
قلعه پس از پیروزی؛ ده فینال دیگر داریم
قلعه پس از پیروزی؛ ده فینال دیگر داریم

قلعه پس از پیروزی؛ ده فینال دیگر داریم

آی اسپورت- امیر قلعه‌نویی سرمربی  ذوب‌آهن پس از پیروزی 2 بر یک مقابل صنعت نفت، گفت: خداراشکر که سه امتیاز را گرفتیم، اما در نیمه اول حد ذوب‌اهن بازی نکردیم.  در نمیه دوم با تغییراتی که دادیم بهتر بودیم. اشتباهات آخر بازی گریبانگیر ما را می‌گیرد و نمی دانیم چه کار کنیم. آنها یک موقعیت هم نداشتند، اما یک اشتباه بچه گانه گل خوردیم. باهوش بازی کردیم اما در پایان مسابقه نزدیک بود که همانند دیدار آبادان جریمه شویم. دفاع ما خوب کار کرد و اجازه نداد توپی روی دروازه‌مان بیاید. کمالوند هم همیشه تیم‌هایش خوب بازی می‌کرد و امروز هم نمایش خوبی داشتند. خوشبختانه تیم ما به خودباوری رسیده است که می‌تواند در مسابقات به پیروزی برسد، در نیم‌فصل دوم بازیکنان خوبی گرفتیم و تیم روند بهتری پیدا کرده است. در نیم‌فصل اول وقتی به نیمکت نگاه می‌کردیم نمی‌دانستیم چه کسی را تعویض کنیم.

 جذب دو بازیکن دیگر: باید دو، سه بازیکن دیگر جذب کنیم، یکی از آنها که ایرانی است فردا می‌آید و یک بازیکن خارجی هم در اسرع وقت اضافه خواهد شد. باشگاه نامه زده است که کارهای او انجام شود.

 استراحت دادن به اکبر ایمانی و بختیار رحمانی به خاطر حضور در آسیاست؟  این حرف‌ها نیست، آنها مصدوم هستند و شاید به بازی بعدی هم نرسند. از تیم پزشکی‌مان تشکر می‌کنم که تلاش می‌کند.

ده فینال دیگر: ما بازی به بازی پیش می‌رویم و برنامه داریم از حالا 10 فینال دیگر تا پایان فصل داریم. برای این مسابقه تا فردا خوشحال هستیم و بعد از آن به دیدار به استقلال خوزستان فکر خواهیم کرد. انسان به امید زنده است و ما هم باید کار خودمان را انجام دهیم.

۲    
آی اسپورت
2018-01-18 18:23:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر