فهرست
استتوس: کاش سوار کشتی خوشبختی نشده بودی
استتوس: کاش سوار کشتی خوشبختی نشده بودی

استتوس: کاش سوار کشتی خوشبختی نشده بودی

آی اسپورت- کودکی و نوجوانی را در سختی، در گل و شل، در نداری، در فقر با پیراهن متوسط ها زندگی کنی، ناگهان فوتبال کشتی نجاتت شود از این طوفان نداشته ها. به بیست سالگی نرسیده باشی که ناگهان مطرح شوی، پولدار شوی و کلا عوض شوی. حالا دیگر وقتش است که احساس کنی خوشبختی و روزی 17 بار به 170 طرف سجده کنی که شکرت سوار کشتی نجاتت شدم.اما ناگهان در نوک قله و در لحظه ای که پرچم را به زمین کوبیدی و شاد و خرم می خواهی از ته دل فریاد شادی سر دهی، ناگهان یک به یک بدی ها از راه می رسد. افت... بی تیمی. انتخاب اشتباه. خبر خودکشی. تکذیب. بازگشت. استارت نو. هنوز سوار کشتی نجاتی که ناگه در نیم روز سی و یکمین روز ماه اول سال جدید، می فهمی کاش هیچ وقت سوار آن کشتی نشده بودی. کاش هیچ چشمی، هنر پسر بچه 17 ساله مازندرانی را با با آن موهای مجعد، بینی بزرگ و صورت بی مو را نمی دید. دست کم الان ناشناخته بودی در جایی از همان شمال و زندگی ات را می کردی. خرده نانی. خرده جایی، خرده عشقی، اما بود و بودی.تکمله:شاید قرمزها بخاطر خیلی از اتفاقات،مهرداد اولادی را هنوز نبخشیده باشند اما حالا که او رفته، به همان لحظه ای که در داربی شصت و یکم در دقیقه هفتاد،با ضربه اش شادی را تا مدت ها به ما بخشید او را ببخشیم و برایش طلب آمرزش کنیم. ما در مقام قضاوت هیچکس نیستیم.

مهدی طاهرخانی
  ۶  
آی اسپورت
2016-04-19 18:06:03
نظر دهید

۶ نظر
-
سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۵، ۱۸:۰۹
برای هادی نوروزی که دارن لیگ رو میدن به پیروزی, میگم برای این اولادی جام حذفی یال بعد رو از الان واسشون رزرو کنن. بس کنین. بقدر کافی از مرگ نوروزی سو استفاده کردین.
علی
سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۵، ۱۸:۴۱
اونیکه داره میگه ما سواستفاده می کنیم و به خاطر نوروزی دارن جام میدن:
یه ذره، فقط یه ذره شرف داشته باش ودر ضمن به این فکر کن تو هم روزی قراره بری و اون دو ستاره و هزارتا کوفت و زهر مار دیگه رو باید بزاری و بری...
-
سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۵، ۲۳:۵۹
علی آقا جواب این جماعت ابله جز خاموشی نیست خودتو اذیت نکن داداش بزار تو حماقت خودشون خوش باشن
-
چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۷:۵۹
امسال تابوده ونبوده همه داوریهابه نفع استقلال بوده خیلی سوختی که نمیدونی چی داری میگی بجای این حرفهابرین یه مربی باسوادبیارین تااینطوری اتیشتون نزنه بیچاره ها
به کوری چشم حسودان پرسپولیس قهرمان میشه ،،،ان شاءالله
-
چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۹:۱۱
علی جان بی شرف خودتی و اطرافیانت, همه عالم و ادم می,دونن وزیر اول فصل عنایت و کفاشیان رو فراخوند تا لنگ رو قهرمان کنن
زهرا فرزان
جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۴۸
استقلالی عزیز! این دربی فشار زیادی رو طلب میکرد به شما حق میدم! 4 تا گل خوردین و گل دومتون هم پنالتی بود و حتی خودتون از بازی تیم خودتون خسته شدین! اونوقت پای دو تا بازیکن وطنی فقید رو وسط میکشی!!! دیگه لااقل دربی رو که دیدی!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر