فهرست
گزارش روز: بایرن حالا بدون شش بازیکن مقابل منچستر، آغاز بحران در مونیخ؟
گزارش روز: بایرن حالا بدون شش بازیکن مقابل منچستر، آغاز بحران در مونیخ؟

گزارش روز: بایرن حالا بدون شش بازیکن مقابل منچستر، آغاز بحران در مونیخ؟

آی اسپورت- دقیقا زمانیکه بایرن مونیخ پس از کسب اولین قهرمانی خود در این فصل برای کسب جام های بعدی در حال برنامه ریزی بود به یکباره ی خود را با مصدومیت و محرومیت بازیکنانش روبرو می بیند در آستانه ی دیدار مقابل منچستر یونایتد چه اتفاقی بد تر از این می توانست رخ دهد؟
ژردان شکیری آخرین بازیکن بایرن بود که در دیدار مقابل آگسبورگ دچار مصدومیت شد تا چند هفته ای را خانه نشین شود و دیدار چهارشنبه شب مقابل منچستر یونایتد را نیز از دست دهد.

شکست شوکه کننده مقابل آگسبورگ هرچند که چندان برای گواردیولا حائز اهمیت نیست و او بیشتر به بازیکنان ذخیره و تیم دوم خود بازی داده بود اما مصدومیت شکیری آن هم زمانیکه او نمی تواند از چندین بازیکن دیگر در آستانه ی دیدار مهم چهارشنبه شب استفاده کند برایش دردسر ساز شد و او را در اندیشه ی اتخاذ تصمیمات جدی برای عبور از این بحران قرار داده است.
باستین شواین اشتایگر بدلیل اخراج و خاوی مارتینس با دریافت کارت زرد سوم خود دیدار مقابل منچستر را از دست دادند به این دو باید تام اشتارکه، تیاگو آلکانتارا، دیگو کنتنتو و حالا ژردان شکیری را نیز اضافه کرد که بدلیل مصدومیت نمی توانند مونیخی ها را در مقابل منچستر یونایتد همراهی کنند.
مدافع عنوان قهرمانی اروپا هرچند که هنوز هم در دیدار خانگی شانس زیادی برای صعود به نیمه نهایی دارند اما حذف شدن گزینه هایی که می توانستند نخستین تصمیم گواردیولا برای عوض کردن ریتم بازی باشند را می توان دردسر های جدید پپ در بایرن دانست.
در آن سو شرایط برای منچستر یونایتد به گونه ای دیگر است شیاطین سرخ چند هفته ای است که نتایج خوبی در لیگ برتر گرفته هر چند که مویس می داند کار آن ها برای صعود آن هم در آلیانس بسیار مشکل خواهد بود.
گواردیولا سعی خواهد کرد که گزینه های محدود خود را به خوبی حفظ و برای این دیدار دشوار آماده کند برای اینکه بدانیم بایرن برای صعود همچنان قدرت مند خواهد بود یا خیر؟ باید تا چهارشنبه شب صبر کرد تا راه های عبور از این چالش را توسط پپ گوردیولا شاهد باشیم.
     
آی اسپورت
2014-04-06 13:20:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر