فهرست

گزارش afc درباره تیم ملی

کنفدراسیون فوتبال آسیا در حالی که کمتر از 70 روز تا جام جهانی برزیل باقی مانده گزارشی از آماده سازی دو تیم آسیایی حاضر در این رقابتها شامل ایران و استرالیا منتشر کرده است. ایران

ایران با اعتماد به نفس کامل عازم جام جهانی برزیل می شود. مردان کارلوس کی روش در رده بندی ماه نوامبر فیفا با پیشی گرفتن از ژاپن به صدر جدول رسیدند و از آن زمان همچنان موقعیت خود را در صدر حفظ کرده اند. نوار شکست ناپذیری تیم ایران در رقابتهای مقدماتی جام ملتهای آسیا پاره نشد و آنها به راحتی صعود کردند و به طور میانگین در هر مسابقه سه گل به ثمر رساندند. 

ایران در ماه مه و اوایل ژوئن به منظور آماه سازی خود برای جام جهانی دیدارهای دوستانه ای تدارک دیده است. آنها در ماه مه مقابل موزامبیک، بلاروس، مونته نگرو و آنگولا بازی می کنند. آخرین دیدار تدارکاتی آنها برابر ترینیداد و توباگو در سائوپولو خواهد بود. 

در حالی که این دیدارها فرصت ارزشمندی برای این تیم فراهم می کند، اما فقط یکی حریفان آنها جزو 50 تیم برتر در آخرین جدول رده بندی فیفا است. در حالی که تیم های آرژانتین، بوسنی و هرزگووین و نیجریه که رده های بالاتری دارند در برزیل در انتظار آنها هستند، زمان مشخص خواهد کرد که آیا آنها مسیر درستی را برای آماده سازی خود برای بزرگترین تورنمنت فوتبال جهان انتخاب کرده اند یا خیر. 

دیدارهای دوستانه قبل از جام جهانی

هفتم ماه مه برابر موزامبیک 

18 ماه مه برابر بلاروس در ورزشگاه وین

26 ماه مه برابر مونته نگرو 

30 ماه مه برابر آنگولا در ورزشگاه وین

8 ژوئن برابر ترینیداد و توباگو در ورزشگاه سائوپولو

     
آی اسپورت
2014-04-06 13:14:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر