فهرست
نگرانی آبی ها؛ دردسری به نام شریفات
نگرانی آبی ها؛ دردسری به نام شریفات

نگرانی آبی ها؛ دردسری به نام شریفات

آی اسپورت - یک ضرب‌المثل قدیمی می‌گوید هر چیز که خار آید، یک روز به کار آید... این ضرب‌المثل وصف حال اسماعیل شریفات است که استقلال قدرش را ندانست و این روزها می‌توانست کارکرد موثری در استقلال قلعه‌نوعی داشته باشد.

 تمامی بازیکنان فولاد برای بازی امروز مقابل استقلال لبریز از انگیزه هستند اما حکایت اسماعیل شریفات چیز دیگری است. جوانی که در استقلال به خاطر سازگار نشدن با محیط و گرفتار‌ی در دام حواشی زندگی در پایتخت به آنچه استحقاق‌اش را داشت، نرسید و استقلال به جای آن‌که برای استفاده بهینه از او برنامه داشته باشد، حذفش کرد.
 حالا استقلال در نوع بازی‌اش که به واسطه نداشتن پلی‌میکر جریان بازی را به کناره‌ها می‌کشاند، به یک مهره فانتزی مثل شریفات نیاز دارد و در حالی که جای خالی بازیکنی با خصوصیات فنی شریفات در برنامه‌های تهاجمی استقلال احساس می‌شود، اسماعیل شریفات برای فولاد بازی می‌کند و تا ساعتی دیگر با پیراهن صدرنشین لیگ سیزدهم مقابل آبی‌پوشان به میدان می‌رود.
 شاید همین شریفات امروز میخ آخر را به تابوت رویاهای استقلال بکوبد تا آبی‌ها یاد بگیرند آن‌ چیز که خار آید، روزی به کار آید!
 البته به شرطی که شریفات برای خودش بازی نکند و در تاکتیک تیمی حسین فرکی قرار بگیرد و به هوای اثبات خود، از قالب بازی گروهی فولاد خارج نشود!
     
آی اسپورت
2014-04-06 13:21:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر