فهرست
اعتراف موراتی: سپردن هدایت اینتر به بنیتس اشتباه بود
اعتراف موراتی: سپردن هدایت اینتر به بنیتس اشتباه بود

اعتراف موراتی: سپردن هدایت اینتر به بنیتس اشتباه بود

آی اسپورت - ماسیمو موراتی، مالک پیشین باشگاه اینتر که هم اکنون نیز 30 درصد از سهام این باشگاه را در اختیار دارد، اعتراف کرد تصمیمش برای انتخاب رافائل بنیتس جهت هدایت اینتر در فصل 11-2010 اشتباه بوده است. موراتی تابستان سال 2010 پس از آنکه ژوزه مورینیو قراردادش را با اینتر برای پیوستن به رئال مادرید فسخ کرد، رافائل بنیتس را جانشین او کرد، اما این مربی اسپانیایی تنها شش ماه در نراتزوری دوام آورد و با وجود کسب عناوینی مانند قهرمانی در سوپرجام ایتالیا و جام باشگاه‌های جهان، اخراج شد.
موراتی در مراسم معارفه کتاب شرح حال جدید ایوان کوردوبا، بازیکن پیشین اینتر، اظهار داشت: به‌نظر من انتخاب بنیتس تصمیمی اشتباه بود. او یک مربی حرفه‌ای و بزرگ است، اما از لحاظ برقراری ارتباط با بازیکنان، شخصیت و محبوبیت، میان بنیتس و دیگر مربیان تفاوت بسیار زیادی است.
مالک پیشین باشگاه اینتر ادامه داد: من هیچ کاری که بنیتس را آزار دهد، انجام ندادم، اما در یک مقطع خاص واقعاً می‌خواستم این کار را انجام دهم، چون او باعث شده بود احساس کنیم دیگر برای هیچ چیزی نمی‌توانیم جشن بگیریم. ما در جوی پر از وحشت زندگی می‌کردیم و باید احتیاط می‌کردیم که مبادا کاری انجام دهیم که به کسی بربخورد. در چنین شرایطی هیچ اشتیاق و انگیزه‌ای میان بازیکنان وجود ندارد در حالی که این انگیزه است که بازیکنان را به سمت کسب پیروزی سوق می‌دهد.
موراتی تأکید کرد: من همیشه به بازیکنان می‌گویم که از بازی‌شان لذت ببرند، اما آنها با هدایت بنیتس واقعاً نمی‌توانستند از بازی‌شان لذت ببرند. به‌همین دلیل بود که ما به سراغ لئوناردو رفتیم، کسی که به‌نظر من یکی از بهترین مربیانی بود که تا کنون داشته‌ام. او یک آدم باهوش است، یک مدیر و یک مربی بزرگ.
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-04-20 10:28:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر