فهرست
شجاعی: نمی‌دانم چرا مهرداد راضی نشد به اسپانیا بیاید
شجاعی: نمی‌دانم چرا مهرداد راضی نشد به اسپانیا بیاید

شجاعی: نمی‌دانم چرا مهرداد راضی نشد به اسپانیا بیاید

آی اسپورت – مسعود شجاعی ملی‌پوش ایرانی باشگاه الغرافه به خبر درگذشت مهرداد اولادی واکنش نشان داد. شجاعی در پیامی در این باره نوشت: دوباره امروز از خواب که بیدار شدم حالم خیلى خوب نبود !با خودم میگم چطور میشه که یک جوان ورزشکار و تنومند دچار حمله قلبى بشه.!بعدش داشتم مرور میکردم روزهایى که مهرداد تیم ملى بود یا وقتى که امارات بازى میکرد و همه انگشت به دهان بودن از کیفیت بالاى بازیش.
بعد از اونم که اومد با یه تیم اسپانیایى تمرین کرد و انقدر خوب کار کرد که بعد از ٢ جلسه تمرین میخواستن هرطور شده باهاش قرارداد ببندن و منم خیلى بهش تاکید کردم که بمونه ولى نمیدونم چرا و دلیلش چى بود که راضى نشد و برگشت ایران یا تو همین عکس بالا چه ذوقى داشتیم که رفتیم جام جهانی.
در ادامه این پیام آمده است:مهردادجان پر کشیدن تو اونم تقریبا یکسال بعد از هادی عزیز،همشهرى و همبازى قدیمیت که دیگه الان تنها نیست شاید تلنگرى باشه براى ماها. متوجه نیستیم که انقدر درگیر زندگى روزمره شدیم که شاید یادمون رفته ممکن فردا نوبت یکى از ما باشه،بى تعارف و دور از جون گفتن.باید هر ساعت و دقیقه بهم یاداورى کنیم چقدر عمر کوتاهه و دنیا بى ارزش و شاید زندگى فقط همین باشه.!اینکه همه ادمها بخصوص ادمهاى اطراف خودمون را غرق محبت کنیم و احترام بگذاریم بهمدیگه،و هیچوقت، هیچکسىُ با خودخواهى خودمون ازرده خاطر نکنیم.بازم یادمون نره که هیچکدوممون از یک ساعت دیگه خودمون هم خبر نداریم.
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-20 12:43:46
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۵۵
4 ماه نه یکسال
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر