فهرست
همبازی اولادی: ملوان دیگر او را نمی‌خواست
همبازی اولادی: ملوان دیگر او را نمی‌خواست

همبازی اولادی: ملوان دیگر او را نمی‌خواست

آی اسپورت- حالا همه دنبال پاسخ این سوال افتاده‌اند که در روزهای آخر چه اتفاقی برای مهرداد اولادی افتاده بود؟ در باشگاه ملوان بر او چه گدشته که حالا غیرمستقیم از آن یاد می‌شود؟ وقتی پژمان نوری از اولادی طلب بخشش کرده و می‌نویسد «خودت می‌دانی من همه تلاشم را کردم ولی نشد» منظورش دقیقا چیست؟ مدیرعامل سابق ملوان چرا از رفتار نامناسب این باشگاه با اولادی حرف می‌زند؟
انتشار یک خبر کوتاه در روزنامه‌های صبح امروز شاید کلیدی برای حل این معما باشد. یکی از روزنامه‌های ورزشی از قول همبازی مهرداد در ملوان نوشته: «...بعد از بازی مقابل ملوان چند روز بیشتر در تهران برای معالجه ماندیم و وقتی این خبر را شنیدیم، سریعا خودمان را به بیمارستان رساندیم. متاسفانه ملوان به مهرداد گفته بود که دیگر او را نمی‌خواهد.»
آیا این حرف واقعیت دارد؟ ملوان اولادی را جواب کرده بود؟ سرمربی ملوان مدعی است در بازی آخر می‌خواسته 35دقیقه به اولادی بازی بدهد اما مهرداد خودش نخواسته وارد زمین شود. حرف چه کسی را باید باور کرد؟ این صحبت‌ها احتمالا در روزهای آتی بیشتر باز خواهد شد.


9411
  ۲  
آی اسپورت
2016-04-20 13:18:16
نظر دهید

۲ نظر
hgh
چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۵۲
اوج نامردی وقتیه که کسایی که میتونند به کسی کمک و راهشا باز کنند ولی دریغ میکنند،مهردادجان روزگار تو به خوبی حقیقت این دنیا و بعضی آدمارا مشخص میکنه....
-
چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۰۱
یعنی چی نامردی! باشگاه فوتباله کمپ ترک اعتیاد که نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر