فهرست
برای نیمکت استقلال؛ اسکوچیچ می‌آید فرهاد را هم می‌آورد؟
برای نیمکت استقلال؛ اسکوچیچ می‌آید فرهاد را هم می‌آورد؟

برای نیمکت استقلال؛ اسکوچیچ می‌آید فرهاد را هم می‌آورد؟

آی اسپورت- داستان‌های نیمکت استقلال واقعا سرگیجه‌آور شده است. اگر این تیم تا یک‌هفته قبل دغدغه قهرمانی در لیگ برتر و برتری در داربی را داشت، حالا به مجموعه‌ای زخم‌خورده بدل شده است که احتمال از دست دادن قهرمانی هم بسیار زیاد است. اتفاقی که شاید به منزله پایان کار پرویز مظلومی در استقلال باشد. در واقع خود او هم می‌داند که جایگاهش آن‌قدر متزلزل شده که حتی احتمال داشت قبل از جدال با فولاد برکنار شود.
از سوی دیگر همه می‌دانند که اگر استقلال با همین شکل ادامه دهد نه‌تنها قهرمان لیگ‌برتر نمی‌شود، بلکه سهمیه آسیایی هم نمی‌گیرد و فینال جام‌حذفی را هم واگذار خواهد کرد. همه این عوامل یعنی لزوم تحول روی نیمکت برای فصل آینده؛ طرحی که هرگز منتفی نشده بود و بعد از شروع سال جدید اتفاقا پررنگ‌تر هم شده. بدیهی است که گزینه‌های زیادی برای هدایت استقلال مطرح شده و گمانه‌زنی‌های بسیاری را هم می‌شنویم که تشخیص دادن اصل از بازار گرمی را دشوار می‌کند.
براساس آخرین شنیده‌ها برخی از مدیران باشگاه استقلال همچنان طرح فصل قبل را دنبال می‌کنند. طرحی که به موجب آن دراگان اسکوچیچ کروات که هم‌اکنون سرمربی فولاد است و جمعه به مصاف استقلال می‌رود، فصل آینده مرد شماره یک نیمکت آبی‌پوشان شود و چهره محبوبی همچون فرهاد مجیدی نیز او را در سمت دستیار اول همراهی خواهد کرد؛ البته این مساله فعلا در حد شنیده‌هاست.


منبع: همشهری ورزشی
  ۳  
آی اسپورت
2016-04-20 13:54:31
نظر دهید

۳ نظر
-
چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۰۰
برای مربی خوب ک هزینه نمیکنن همین اسکوچیچ خوبه با بازیکنان و فوتبال ایران هم آشناست جوونگراست با برنامس
-
چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۵۲
فاجعه یعنی آمدن مجیدی روی نیمکت!!!!لطفا مدیران باشگاه مثل هوادار، عام و جو گیر نباشند و خودشان و مجیدی را فنا نکنند.فکر کنند اول فصل جاری است،صرف نظر از نتایج سپاهان که همگی دلیلش را میدانیم،استیناف گزینه خوبی هست.البته قبل از آوردنش ،نویدکیاهای استقلال باید حذف شوند!!!!
-
چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۵:۵۶
اسکوچیچ شاید باید ولی اون فرهادی که ما میشناسیم به کمتر از سرمربی رضایت نمیده!! عمرررررررا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر