فهرست
زوج «صالح-رحمتی» در کمین مظلومی/ ماند چون جانشین نداشت
زوج «صالح-رحمتی» در کمین مظلومی/ ماند چون جانشین نداشت

زوج «صالح-رحمتی» در کمین مظلومی/ ماند چون جانشین نداشت

آی اسپورت- در روزی که واقعا کسی نمی‌توانست حدس بزند از درون جلسه هیات‌مدیره استقلال چه تصمیمی بیرون می‌آید، سرانجام در باز شد و پرویز مظلومی حداقل به شکل موقت هم که شده دوباره رأی اعتماد گرفت تا فعلا کار را پیش برده و به تقابل با فولاد بیاندیشد. این در حالی است که تا قبل از شروع نشست ما هیچ مصاحبه‌ای را از هیات‌مدیره ندیده بودیم که مایه دلگرمی پرویز مظلومی باشد!
چه اتفاقی افتاد که پرویز مظلومی از جایش تکان نخورد؟ قدرمسلم اینکه گروهی از مدیران باشگاه معتقد بودند شیرازه تیم در صورت عزل مظلومی در این مقطع به طور کامل از هم پاشیده خواهد شد و کورسوی امیدی که برای قهرمانی در لیگ‌برتر باقی مانده نیز به این شکل از بین می‌رود اما در عین حال خبرهای رسیده حاکی است که مخالفان پرویزخان هم مساله را چندان جدی نگرفتند و برای این کارشان دلیل هم داشتند.
آنها می‌دانستند که اگر سرمربی را عزل کنند باید به طرح «صالح-رحمتی» تن بدهند و ضمن پذیرش مجید صالح به عنوان سرمربی موقت، از وجود مهدی رحمتی هم به عنوان کاپیتان و در عین حال دستیار او هم استفاده شود اما در نهایت مدیران باشگاه به این دو نفر اعتماد نکرده و اجرایی شدن طرح فوق را حاوی ریسک بسیار بالایی دانستند که می‌تواند کل تیم را برهم زده و باعث سوزانده شدن مهدی رحمتی به عنوان نقطه اتکای این روزهای استقلال شود روی همین اصل مظلومی خیلی راحت‌تر از آنچه فکر می‌کرد، ابقا شد.

زورآزمایی موافقان و مخالفان پرویزخان
در میان اعضای هیات‌مدیره باشگاه استقلال کاملا یارکشی صورت گرفته و موافقان و مخالفان پرویز مظلومی مواضع‌شان را مشخص کرده بودند اما در نهایت همه به این نتیجه رسیدند که بهتر است در این وضعیت به سرمربی دست نزنند. جالب اینکه بعضی از مخالفان مظلومی هم برای حفظ او استدلال می‌کردند و شاید هم همین مساله کار سرمربی ناکام آبی‌ها را راحت‌تر کرد.
این‌طور که خبر رسیده، عباس کردنوری جدی‌ترین حامی مظلومی در جلسه دوشنبه بوده است. کردنوری تاکید داشته که قصدش حمایت از شخصی مظلومی نیست بلکه از او به عنوان سرمربی استقلال حمایت می‌کند و عزل سرمربی را اصلا به صلاح نمی‌داند.


9411
     
آی اسپورت
2016-04-20 14:45:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر