فهرست
حمله استقلالی‌ها به پرو پییچ: بخاطر تو به ما 4 نشان می‌دهند!
حمله استقلالی‌ها به پرو پییچ: بخاطر تو به ما 4 نشان می‌دهند!

حمله استقلالی‌ها به پرو پییچ: بخاطر تو به ما 4 نشان می‌دهند!

آی اسپورت - دربی جذاب و پرموقعیت 82، تا دقایق پایانی 3-1 دنبال می‌شد و به نظر نمی‌رسید در اوج حملات استقلال، پرسپولیس بتواند گل دیگری وارد دروازه این تیم کند. محسن ترکی دقیقه 85 یک ضربه آزاد برای استقلال گرفت و تیم برانکو، روی ریباند همان صحنه گل چهارم را زد تا جنگ 4 پرسپولیس و 4 استقلال کلید بخورد. بعد از گذشت چند روز، استقلالی‌ها مقصر جدیدی برای این ماجرا پیدا کرده‌اند و پرو پییچ را عامل شکست پرگل تیم‌شان می‌دانند.

زمان ضربه آزاد ابراهیمی، هر 11 بازیکن پرسپولیس در یک سوم دفاعی این تیم حضور داشتند. شوت محکم ابراهیمی قبل از رسیدن به دروازه سوشا، با حرکتی نامشخص توسط پرو پییچ برگشت داده شد. معلوم نبود پرو پییچ قصد داشته توپ را منحرف کند یا متوجه مسیر توپ نشده است. برگشت توپ، ایستادن ابراهیمی بخاطر اعتراض به پرو پییچ و اشتباه مگویان، یک ضد حمله 4 به تک را به پرسپولیس داد تا به راحتی گل چهارم را هم بزنند.

پرو پییچ این فصل عملکرد موفقی در استقلال نداشته و فقط دو گل، آن هم در نیم فصل اول برای این تیم زده است. در دربی پایتخت، قرار بود پییچ نتیجه بازی را به نفع استقلال عوض کند اما به جای تیم خودی، روی گل حریف تاثیر گذار بود و همین عصبانیت استقلالی‌ها را به اوج رسانده است. تا حدی که شاید مظلومی تا هفته آخر، قید بازی دادن به آقای گل سابق آلبانی را بزند.کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2016-04-20 14:45:14
نظر دهید

۴ نظر
-
چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۵:۵۵
خخخخخخخ این هم بهانه و مقصر جدید! جالبه که فقط چون منجر به گل چهارم شد باهاش بد شدند! اون وقت شش تایی ها میگن این 4 برای ما مهم نیست!! خخخخخخ
4 & 6
چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۰۴
4 تایی ها ...عملیات تسخیر 4 جعلی به خوبی به پایان رسدید444444
-
چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۰۳
4تقلال 4444
-
چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۳۸
باور کنید این بنده خدا چهارچوب شناس و گلزن قابلیه ولى استقلال نتونست ارش استفاده درست بکنه ایشان را که سرزنه اوردند داخل بعدش خسروحیدرى رو خارج کردن!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر