فهرست
بیانیه رسمی باشگاه استقلال: پرسپولیس را پایین می‌کشیم!
بیانیه رسمی باشگاه استقلال: پرسپولیس را پایین می‌کشیم!

بیانیه رسمی باشگاه استقلال: پرسپولیس را پایین می‌کشیم!

آی اسپورت - شکست در دربی، سقوط به رده سوم و از دست دادن صدرنشینی باعث شده در روزهای اخیر هواداران استقلال انتقادهای زیادی از مظلومی و تیمش انجام دهند. با این وجود، مدیران استقلال می‌خواهند تا پایان فصل به مظلومی اعتماد کنند و او را روی نیمکت تیم‌شان نگه دارند.

باشگاه استقلال، در بیانیه‌ای از هواداران تیم خواسته در هفته‌های پایانی پشت باشگاه بمانند تا پرسپولیس را از صدر پایین بکشند و قهرمان شوند:

«دو راه بیشتر نداریم؛ انتقادها را ادامه بدهیم، با ورزشگاه قهر کنیم و انرژی های منفی را بیشتر کنیم یا اینکه نه؛ با خودمان فکر کنیم چهار هفته از لیگ برتر باقی مانده، ناامید نشویم، خوشبین باشیم و عصر جمعه باز هم به ورزشگاه برویم و تیم محبوبمان را تنها نگذاریم. برای اعتراض و انتقاد همیشه وقت هست اما برای حمایت فقط چهار مسابقه و یک فینال جام حذفی را در پیش داریم. بیاییم فرهنگ هواداری تیم های اروپایی را سر لوحه قرار بدهیم و به ورزشگاه آزادی برگردیم. جمعه شب و مسابقه با فولاد می تواند شروعی دوباره باشد. پرسپولیس و استقلال خوزستان در ادامه راه امتیاز خواهند داد و وقتی تیم هایی مثل تراکتورسازی که از ما در جدول پایین تر هستند به آینده و قهرمانی امیدوارند، چرا ما باید ناامید باشیم؟ درست که دربی را باختیم اما هفته ها در صدر بودیم و فقط سه بار این فصل شکست خوردیم. استقلال محبوب ما هنوز شانس قهرمانی یا کسب سهمیه دارد و می توانیم پرسپولیس را از صدر پایین بکشیم.»کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2016-04-20 18:05:40
نظر دهید

۲ نظر
4444
چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۴۸
4 تایی ها شما نمی تونید این کارو کنید هر چند سازمان لیگ تمام تلاشش خودش رو انجام داده تا بازی پرسپولیس اس اهواز در ورزشگاه و چمن مسخره تختی برگزار بشه تا پرپسپولیس متوقف و اس تهران به کورس برگرده اما خدا بزرگتر است!
سخا
پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۸:۴۹
خخخخخخخخخخ زرشک. فوتبال روی چمن نه توی بیانیه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر