فهرست
گزارش روز: آندو وارد می شود!
گزارش روز: آندو وارد می شود!

گزارش روز: آندو وارد می شود!

آی اسپورت- استقلالی‌ها می‌توانند امروز برای برتری در درگیری‌های فیزیکی مقابل بازیکنان فولاد روی آندرانیک تیموریان حساب باز کنند.
 مقابل تیم‌های سرعتی، آرام نگه داشتن بازی و گردش توپ در عرض یک حربه موثر و امتحان پس داده است اما امیر قلعه‌نوعی ترجیح می‌دهد با اسلحه قدرت به جنگ سرعت حریفان برود.
 او که در داربی سرخابی با همین حربه سرعتی‌های پرسپولیس را از کار انداخت و به لطف گردن‌کلفتی آندو، هم سرعتی‌های پرسپولیس را متوقف کرد و هم سرعت را از تیم دایی گرفت، امروز هم برای پایین آوردن سرعت بازی تیم فرکی، آندرانیک تیموریان را کنار ساموئل و پژمان نوری در اختیار دارد. مردانی که می‌توانند با زور بازو، راه انداختن نبردهای فیزیکی و درگیری‌های تن به تن، فانتزی‌های سریع فولاد را از کار بیاندازند و سرعت تیمی فولاد را در انتقال بازی از دفاع به حمله و گردش توپ پایین بیاورند.
 ساموئل و نوری توان جنگیدن با مهدی بدرلو، بختیار رحمانی و نفری که بین این دو بازی خواهد کرد (احتمالا نوری یا کرمی و شاید هم کلانتری) را دارند و مردان میانی فرکی به هر نقطه‌ای که سرک بکشند، یک جنگنده استقلال را مقابل خود خواهند دید اما مرد آزاد دعواهای میانه میدان استقلال آندرانیک تیموریان است که اگر از تشدید آسیب‌دیدگی دست‌اش نترسد، می‌تواند مثل بازی با پرسپولیس، یک تنه تمام هافبک‌های فولاد را بزند!
 فقط کافی است استقلالی‌ها شماره پیراهن بازیکنان سرعتی فولاد را به آندو بدهند و دقایقی بعد طرف را درازکش روی زمین ببینند!
     
آی اسپورت
2014-04-06 16:25:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر