فهرست
گزارش روز: کاتلین کروگر، دختری بلوند روی نیمکت بایرن
گزارش روز: کاتلین کروگر، دختری بلوند روی نیمکت بایرن

گزارش روز: کاتلین کروگر، دختری بلوند روی نیمکت بایرن

آی اسپورت- او تنها دختر گواردیولا نیست بلکه کلیه مسائل مدیریتی مربوط به بایرن در ابتدا به او مربوط می شود از جمله پراوز، اسپانسرها، محل اقامت و .. آماده سازی های بی نقص و تدارکات قوی، او را در بسیاری از موفقیت های بایرن در لیگ قهرمانان سهیم کرده است.
کروگر در بازی رفت مقابل منچستر یونایتد نیز مشابه تمام بازی های دیگر در اولدترافورد کنار تیم حضور داشت او همیشه در کنار غول های باواریا حاضر است تا از چگونگی شرایط برای بایرنی ها مطمئن باشد. کروگر 28 ساله و مدیر بایرن مونیخ است او وظایفی فراتر از آنچه که برخی از مردان متصور هستند بر عهده دارد و تنها بک زن بلوند روی نیمکت بایرن نیست.
هنگامی که او در کنار تیم حاضر است نمی توانید هیچ مکالمه ای بین او و گواردیولا مشاهده کنید بلکه بیشتر در حال گفتگو با مدیر ورزشی تاثیرگذار بایرن ماتیاس سامر و اعضای مهم تیم و هیئت مدیره دیده می شود.


او خودش یک فوتبالیست بوده و ما نباید از این چشم پوشی کنیم کروگر شش سال را به صورت حرفه ای در تیم دختران بایرن مونیخ بازی کرده و حتی سابقه ی بازی در سال های 02-2000 برای تیم ملی زیر 17 ساله های آلمان نیز در کارنامه دارد.
کروگر از سال 2009 فعالیت خود را در عرصه ی مدیریت برای بایرن شروع کرد و تصمیم گرفت تا بخش وسیعی از مطالاعات خود را در زمینه مدیریت بین المللی در شغل هیجان انگیز اما دلهره آور مدیریت تیم تجربه کند.
او تلاش می کند تا مشخصات خود را کمرنگ نگاه دارد و مانند بازیکنان و کادر فنی زیاد در تیر رس دوربین ها و خبرنگاران قرار نگیرد ولی در جشن تریپل بایرن در فصل گذشته کنار بازیکنان و هاینکس از چهره های برجسته بود.
کروگر در گفتگویی با روزنامه بیلد اظهار داشت:" من ترجیح می دهم کارهایم را در پس زمینه ی تیم انجام دهم."
او تنها زنی است که در بین 18 تیم حاضر در بوندس لیگا چنین مسئولیتی را پذیرفته است اما از اینکه در سطح بالای فوتبال انجام وظیفه می کند بسیار خوشجال است.
کروگر در ادامه ی گفتگوهایش با بیلد اظهار داشت:" آن ها همه بچه های خوبی هستند و هیچ کس تا به حال در این باشگاه با من رفتار بدی نداشته و همواره با احترام نسبت به من صحبت شده است."


تحسین ها و احترام بازیکنان بایرن برای کاتلین کروگر کاملا واضح است که نمونه ی بارز آن در جشن قهرمانی بایرن در بوندس لیگا رخ داد زمانیکه فرانک ریبری ستاره فرانسوی باشگاه بایرن مونیخ از او خواست تا به بالکن شهرداری مونیخ کنار آن ها بیاید و جلوی هواداران قرار گیرد. ریبری در این مراسم بارها نام او را از میکروفون اعلام کرد.
با توجه به اینکه کلیه مسائل اداری و بخش رفاهی تیم به عهده ی خانم مدیر است وی به ندرت آنگونه که سزاوارش بوده مورد تقدیر و تشکر قرار گرفته است اما تمامی بازیکنان و کادر فنی بایرن از زحمات او در بیرون زمین آگاهند و بارها اعلام کرده اند:" در بیرون زمین کروگر بهترین ها را ایجاد می کند."
     
آی اسپورت
2014-04-06 15:26:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر