فهرست
شکست سنگین سپاهان از دید استیماچ؛ تلخ و ناامید کننده
شکست سنگین سپاهان از دید استیماچ؛ تلخ و ناامید کننده

شکست سنگین سپاهان از دید استیماچ؛ تلخ و ناامید کننده

آی اسپورت - روزهای کابوس وار سپاهان همچنان ادامه دارد. این تیم در لیگ قهرمانان آسیا آبروریزی کرد و در دیدار برابر الإتحاد عربستان با چهار گل تن به شکست داد تا با سه امتیاز در قعر جدول رده بندی باقی بماند و از دور رقابت ها کنار رود.
 ایگور استیماچ سرمربی سپاهان بعد از بازی این گونه به شکست سنگین تیمش واکنش نشان داد: شکست سنگین و ناامید کننده ای بود. اشتباهات زیادی داشتیم و همین هم باعث شد تا حریف به راحتی دروازه ما را باز کند. بازیکنان الإتحاد از نظر روحی بهتر از ما بودند و به همین خاطر هم از فرصت های خود به خوبی استفاده می کردند. در نیمه نخست عملکرد خوبی از خود نشان دادیم و چند بار صاحب موقعیت گلزنی شدیم با این حال نتوانستیم دروازه حریف را باز کنیم. در نیمه دوم تمرکز لازم را نداشتیم و همین هم کار دست ما داد و باعث شد تا سه بار دروازه ما باز شود.
 پس از شکست سنگین سپاهان مقابل الاتحاد عربستان و حذف از لیگ قهرمانان آسیا، استیماچ از هدایت زردپوشان اصفهانی کناره‌گیری کرد. او از هفته یازدهم لیگ برتر و پس از کناره‌گیری فرکی هدایت این تیم را قبول کرده بود اما نتوانست نتایج خوبی را با این تیم کسب کند.
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-04-21 09:48:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر