فهرست
گزارش روز: احتمالات پایان فصل برای یونایتد
گزارش روز: احتمالات پایان فصل برای یونایتد

گزارش روز: احتمالات پایان فصل برای یونایتد

آی اسپورت - وقتی خانواده ی متمول "گلیزرها" در مورد آینده ی دیوید مویس سرمربی کنونی تیم منچستریونایتد تصمیم گیری کنند، او از پشتیبانی دو شخصیت مهم در باشگاه منچستر یونایتد به نام های "سر الکس فرگوسن" و "اد وودوارد" بی بهره خواهد بود.

با وجود دو هفته ی خوبی که مویس پشت سر گذاشته و بازی خوب این تیم برابر بایرن هنوز هیچیک از هواداران باشگاه یونایتد مطمئن نیست که آیا مویس فصل بعد هم روی نیمکت مربی گری این تیم حاضر خواهد بود یا خیر.

سر الکس فرگوسن که خود در انتهای فصل قبل مویس را "دستچین" کرده بود، هیچ نظری در مورد آینده ی این مربی اسکاتلندی ندارد و مدیر اجرایی باشگاه اد وودوارد نیز نفوذ کمی روی تصمیمی که مالکان آمریکایی باشگاه در مورد مویس خواهند گرفت دارد.

سرمربی سابق و مدیر اجرایی باشگاه هر دو اعتقاد دارند که باید از مویس که قراردادی شش ساله با منچستر یونایتد دارد حمایت کرد اما هیچیک نمی دانند مالکان آمریکایی منچستر یونایتد چه تصمیم برای پایان فصل درسر می پورانند.

سایت معتبر گل هفته ی گذشته اعلام کرد مدیران منچستر یونایتد از حالا در حال ارزیابی احتمال جایگزینی مویس با یک گزینه ی بهتر هستند.

اما این تصمیم -هر چه که باشد- توسط خود گلیزر ها گرفته می شود و همانطور که شواهد نشان می دهد آن ها قصد ندارند تصمیمات خود را با کسانی مثل سرالکس فرگوسن یا وودوارد در میان بگذارند. اگر چه می توان حس کرد که گلیزها از نتایج این فصل یونایتد اصلا خشنود نیستند.

گلیزرها آماده هستند تا مبلغ 150 میلیون پوند برای نقل و انتقالات تابستانی هزینه کنند. اما هنوز مشخص نیست آن ها برای خرج کردن چنین مبلغ هنگفتی به کسی مثل مویس اعتماد دارند یا خیر.

مویس برای خرید ماروان فلینی 27.5 میلیون پوند هزینه کرد. خریدی که پایین تر از حد انتظار ظاهر شده است. هر چند خرید خوان ماتا -که بیش از حد زمان برد- یکی از بهترین خرید های او در طول دوران حرفه ای اش است.

همچنین نگرانی هایی در مورد بازی ضعیف یونایتد وجود دارد. باید تا انتهای فصل منتظر ماند و دید که آیا مویس می تواند این فصل جامی به اولدترافورد بیاورد یا نه.

     
آی اسپورت
2014-04-06 15:26:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر