فهرست
دمیچلیس : قهرمانی ما به عملکرد خودمان وابسته است
دمیچلیس : قهرمانی ما به عملکرد خودمان وابسته است

دمیچلیس : قهرمانی ما به عملکرد خودمان وابسته است

آی اسپورت - مارتین دمیکلیس به وبسایت معتبر گل گفته است از فشاری که در لیگ برتر روی خود احساس می کند لذت می برود و در مورد شانس قهرمانی تیم های دیگر لیگ برتر به هیچ عنوان نگران نیست.

عملکرد دمیکلیس در این فصل مورد انتقاد گروهی از هواداران باشگاه قرار دارد و احتمال پیوستن دمیکلیس به نیویورک سیتی تیم خواهر منچستر سیتی وجود دارد.

در حالی که منچستر سیتی باید برای دیدار این هفته ی تیمش به آنفیلد برود و این مسابقه می تواند سرنوتشت قهرمانی این فصل را مشخص کند، دمیکلیس می گوید از این فشار لذت می برد:«فشار قهرمانی واقعا زیباست. ما باید در بازی های آینده پیروز شویم. این برای ما خیلی مهم است چرا که ما دوبازی کم تر از صدر نشین داریم.»

منچستر سیتی موفق شد با نتیجه 1-4 از سد ساوتهمپتون بگذرد. او در مورد این بازی گفت:«ساوتهمپتون در ابتدای بازی به خوبی ما را تحت تاثیر قرار داد ولی آن ها نتوانستند دروازه ی ما را باز کنند. آن ها مالکیت توپ را به خوبی از ما گرفتند و این اتفاق نباید در دیدارهای ما با رقیبان اصلی اتفاق بیفتد. در کل بازی خوبی بود.»

دراین مسابقه گل نصری که به برتری 1-2 سیتی انجامید آفساید بود و دمیکلیس می گوید:«من گل نصری را ندیدم. نمی توانم در این مورد چیزی بگویم. از جایی که من ایستاده بودم چیزی مشخص نبود.»

وی در مورد دیدار تیمش با لیورپول گفت:«لیورپول؟ قهرمانی ما به عملکرد خودمان وابسته است.»

 

     
آی اسپورت
2014-04-06 17:31:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر