فهرست
مظلومی: هیچ وقت قول قهرمانی ندادم
مظلومی: هیچ وقت قول قهرمانی ندادم

مظلومی: هیچ وقت قول قهرمانی ندادم

آی‌اسپورت- پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل فولاد خوزستان حاضر شد.* بازیکنانم در هفته‌های اخیر شرایط خوبی داشتند و قطعاً تمام تلاش خود را انجام خواهند داد و با حمایت هوادارانی که واقعاً ما به پشتیبانی آنها نیاز داریم امیدوارم فردا بتوانیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم و در کورس قهرمانی بمانیم.


* روز اولی هم که من آمدم و با شما صحبت کردم برنامه‌ای که داده بودم این بود که سهمیه کسب کنیم و هیچ وقت قول قهرمانی نداده بودم، نگاه کنید ما الان فینالیست جام حذفی هستیم و در 24 هفته گذشته هم صدرنشین بودیم. من به تعهدی که داده بودم، عمل کرده‌ام.


* من با دستیارانم اختلافی ندارم و در مورد ترکیب تیم هم به‌طور دسته‌جمعی تصمیم‌گیری می‌شود. ما با این کادر ادامه می‌دهیم و کسی به ما اضافه نمی‌شود. من پیشنهادی برای جذب مربی به هیئت‌مدیره ندادم و نیازی هم به این موضوع نیست، چون فقط چهار هفته به پایان لیگ باقی مانده است و اگر عمری باشد و سال آینده بودیم شاید فصل آینده کادرفنی را تقویت کنیم.


کدخبر:9412
  ۳  
آی اسپورت
2016-04-21 13:34:56
نظر دهید

۳ نظر
-
پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۴۹
پرویزخان باید بمونه
از طرف یک لنگی
سعید
پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۵۷
فرقت با برانکو اینه که برانکو با شجاعت حرف از قهرمانی میزنه و به بازیکنانش روحیه و انگیزه قهرمانی میده اونوقت مظلومی با این حرفاش..... به تیمش
-
پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۵:۰۰
خیلی رو داری کلاه گیس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر