فهرست
گزارش روز : روزی که نیوکمپ به افتخار  " بوسکتس" ایستاد و تشویق کرد !
گزارش روز : روزی که نیوکمپ به افتخار " بوسکتس" ایستاد و تشویق کرد !

گزارش روز : روزی که نیوکمپ به افتخار " بوسکتس" ایستاد و تشویق کرد !

آی اسپورت -  نیوکمپ در یک روز بهاری و در روز رفراندوم ، یک چهره ویژه داشت. اشتباه نکنید ! نه مسی و نه نیمار که " بوسکتس " چهره ویژه دیروز نیوکمپ بود . حاضرین در ورزشگاه بارها نام او را صدا زدند و ایستاده وی را تشویق کردند. شنیدن نام مسی ، ژاوی ، اینیستا و پدرو در نیوکمپ به یک امر عادی تبدیل شده است و تقریبا در تمام بازی های بارسا در نیوکمپ این بازیکنان بیشتر از همه مورد تشویق قرار می گیرند. اما هرچقدر حافظه خود را مرور می کنیم ، کمتر به یاد می آوریم که بازیکنی چون بوسکتس تا به این حد مورد استقبال هواداران بارسا در نیوکمپ قرار گرفته باشد. دیروز بازیکنی که بیش از همه نامش فریاد زده شد کسی نبود جز بوسکتس یا همان " بوسی "

بازی در مقابل بتیس یکی از معدود موقعیت هایی بود که  " بوسکتس " مورد حمایت شدید هوادارن نیوکمپ قرار گرفت. آنها فریاد می زدند " بوسکتس " "بوسکتس " و این کار را بارها تکرار کردند. دقیقه 39 بازی است و لئو باپتیستائو در حال تک به تک شدن با پینتو ! که بوسکتس از راه می رسد و با جانفشانی توپ را از مسیر دروازه دور می کند. به یکباره نیوکمپ منفجر می شود و همه نام بوسکتس را صدا می زنند.

از این لحظه ، سرخیو با شنیدن این تشویق ها بوضوح روحیه مصاعفی بدست آورد و تا پایان بازی با عملکرد خیره کننده اش در پوشش فضاهای خالی ، توپگیری های مداوم و کنترل فوق العاده توپ و میدان به نفع بارسا ، باعث شد که این تشویق ها تا سوت پایان بازی تداوم داشته باشد. عملکرد عالی بوسکتس باعث شد که بتیس که تا لحظه آخر تیمی زهردار نشان می داد نتواند بازی را به تساوی بکشاند. و بارسا به نوعی این سه امتیاز را مدیون " بوسی " است. در یک روز بهاری و در یک ساعت عالی در روزی که نیوکمپ تحت تاثیر رفراندوم بود بوسکتس تبدیل به چهره ممتاز میدان شد. 81978 نفر دیروز در " نیوکمپ " پیروزی بارسا را تماشا کردند که البته این آمار ، 2000 نفر کمتر از روز بازی با اتلتیکو در لیگ قهرمانان بود. چه اهمیتی دارد؟ مهم این است 82000 نفر با تشویق های خود کاری کردند که این روز خاطره انگیز نیوکمپ همیشه در یاد " بوسکتس " بماند. روزی که نیوکمپ به افتخار او ایستاد و تشویق کرد.

منبع : موندو دپورتیوو

ترجمه : رضا سیف

     
آی اسپورت
2014-04-06 16:43:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر