فهرست
تردید انصاری‌فرد میان تیم‌های دوم و پنجم یونان
تردید انصاری‌فرد میان تیم‌های دوم و پنجم یونان

تردید انصاری‌فرد میان تیم‌های دوم و پنجم یونان

آی اسپورت- باشگاه AEK آتن همشهری پانیونیوس چند روز پیش آمادگی خود را برای جذب کریم انصاری‌فرد مهاجم ایرانی این تیم اعلام کرد. باشگاه AEK  پس از تحقیقات فراوان درخصوص انصاری‌فرد خواهان جذب این مهاجم شده است. این درخواست در حالی مطرح شده که کریم یک سال دیگر با پانیونیوس قرارداد دارد ولی در صورت جدایی از این تیم (طبق یک بند قرارداد) هیچ مشکلی نخواهد داشت.
از طرف دیگر با توجه به قهرمانی المپیاکوس، چهار تیم  AEK، پاناتینایکوس، پائوک و پانیونیوس باید برای کسب سهمیه لیگ اروپا در دیدارهای پلی‌آف با هم رقابت کنند که با توجه به امتیازات تیم‌ها شانس اروپایی‌شدن AEK  به مراتب بیشتر از پانیونیوس به نظر می‌رسد.
انصاری‌فرد امسال در لیگ یونان عملکرد خوبی داشته و به گفته خودش در پانیونیوس هم راحت است. این پیشنهادها قطعا تردید کریم را برای ماندن یا جدایی به همراه دارد ولی خودش در این خصوص می‌گوید: «من تمرکزم را از دست نمی‌دهم و الان فقط به بازی‌های پلی‌آف فکر می‌کنم که قرار است آخر این هفته، مرحله گروهی قرعه‌کشی شود تا تیم‌های دوم تا پنجم لیگ یونان با هم بازی کنند. مطمئنا بعد از پایان لیگ یونان این فرصت را دارم تا بهترین تصمیم را در مورد آینده بگیرم.»
انصاری‌فرد دوست ندارد در مورد آینده زیاد صحبت کند ولی او در انتظار رسیدن پیشنهاد از لیگ‌های معتبری مثل آلمان و اسپانیا است. کریم حتی از استرالیا هم پیشنهاد دارد ولی دوست دارد در اروپا فوتبالش را ادامه دهد.


9411
     
آی اسپورت
2016-04-21 15:00:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر