فهرست
پیش‌بازی استقلال اهواز – پرسپولیس/ قرمزِ اول، آبیِ آخر
پیش‌بازی استقلال اهواز – پرسپولیس/ قرمزِ اول، آبیِ آخر

پیش‌بازی استقلال اهواز – پرسپولیس/ قرمزِ اول، آبیِ آخر

آی اسپورت-


استقلال‌اهواز- پرسپولیس
جمعه- سوم اردیبهشت 95- ساعت: 18:10
پرسپولیس این هفته در بهترین شرایط ممکن رودرروی ضعیف‌ترین تیم لیگ پانزدهم قرار می‌گیرد. قرمز‌پوشان پایتخت هفته گذشته نه‌تنها استقلال را در داربی 4‌تایی کردند بلکه به صدر جدول هم رسیدند تا گام بلندی برای رسیدن به جام قهرمانی بردارند. شاگردان برانکو اگر قهرمانی می‌خواهند، باید هرطور شده استقلال‌اهواز را شکست دهند؛ استقلالی که تیم شانزدهم جدول است و فقط سیاه‌جامگان و راه‌آهن را برده است.
پرسپولیسِ صدرنشین در صورت از دست دادن امتیاز هیچ بعید نیست به رده‌های دوم و سوم سقوط کند و از رویای قهرمانی فاصله بگیرد؛ در مقابل استقلال‌اهواز که فقط روی کاغذ شانس قهرمانی دارد، در صورت شکست با لیگ‌برتر خداحافظی خواهد کرد.
فراموش نکنیم پرسپولیس برای بازی امروز بهترین گلزن خودش را در اختیار ندارد. طارمی با کارتی که در داربی هشتاد‌و‌دوم گرفت، 7‌کارته شد و شانس حضور مقابل سومین استقلال لیگ را از دست داد. مهرداد کفشگری دیگر محروم پرسپولیسی‌ها برای بازی هفته بیست‌و‌هفتم است.
تیم‌های استقلال‌اهواز و پرسپولیس تا به امروز 17‌تقابل لیگ‌برتری با هم داشته‌اند که حاصل آن 7‌برد برای قرمز‌های پایتخت، 6‌تساوی و 4‌برد برای آبی‌های جنوب بوده است.

بازی رفت
پرسپولیس در دور رفت با نتیجه یک بر صفر استقلال‌اهواز را شکست داد. در بازی هفته دوازدهم مهدی طارمی در دقیقه بیستم برای پرسپولیس گلزنی کرد و تیم برانکو را به جمع بالانشینان رساند. طارمی که در بازی این هفته محروم است، 3‌موقعیت گل عالی را در دیدار رفت از دست داد تا پرسپولیس به سختی طعم برد را بچشد.


9411
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-21 15:09:02
نظر دهید

۱ نظر
4 & 6
پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۱۸
با وجود تمام کارشکنی ها و تغییر محل بازی به تختی و .....باز هم میبرییم و کار رو تمام می کنیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر