فهرست
پیش‌بازی استقلال تهران – فولاد/ عملیات احیا
پیش‌بازی استقلال تهران – فولاد/ عملیات احیا

پیش‌بازی استقلال تهران – فولاد/ عملیات احیا

آی اسپورت-
 
استقلال- فولاد
جمعه سوم اردیبهشت 95- ساعت: 20:15
استقلال مظلومی این روزها حال‌ و‌ روز خوشی ندارد. آبی‌های پایتخت پس از 4‌تایی‌شدن در داربی و تقدیم کردن صدر به رقیب سنتی، حسابی به حاشیه رفته‌اند و در بدترین شرایط ممکن آماده بازی با فولاد در هفته بیست‌و‌هفتم شده‌اند. استقلال در حال‌ حاضر تیم سوم جدول است و فقط 3‌امتیاز تا صدر فاصله دارد. در چنین شرایطی استقلال اگر قهرمانی می‌خواهد باید هر طور شده در خانه فولاد را شکست دهد وگرنه ممکن حتی با رویای آسیایی‌شدن هم خداحافظی کند.
استقلال در صورت برد این شانس را دارد تا به صدر جدول برگردد اما در صورت باخت سقوطی در جدول نخواهد داشت. در مقابل فولاد پس از پرسپولیس، بهترین تیم نیم‌فصل دوم بوده و روی کاغذ حریف آسانی برای تیم مظلومی به حساب نمی‌آید. فولاد با اسکوچیچ کروات 6‌ بازی نیم‌فصل دومش را با پیروزی پشت سر گذاشته تا از منطقه خطر فاصله بگیرد و به رده دوازدهم صعود کند.
فولاد برای بقا فقط یک‌امتیاز می‌خواهد و شاید همین مساله کار استقلال را برای رسیدن به پیروزی سخت کند. تیم‌های استقلال و فولاد تا به امروز 27‌ تقابل لیگ‌برتری با هم داشته‌اند که حاصل آن 12‌ برد برای آبی‌های تهران، 8‌ برد برای قرمز‌های جنوب و 7‌ تساوی بوده است.

بازی رفت
استقلال در دور رفت با نتیجه 2 بر صفر فولاد را در اهواز شکست داد. در بازی رفت میثم مجیدی و پروپئیچ برای استقلال گلزنی کردند تا تیم مظلومی بازی هفته دوازدهم را با پیروزی پشت سر بگذارد. استقلال پیش از بازی رفت در جام‌حذفی هم موفق به شکست فولاد شده بود.


9411
     
آی اسپورت
2016-04-21 15:16:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر