فهرست
بختیاری‌زاده: برانکو را عصبی دیدم!
بختیاری‌زاده: برانکو را عصبی دیدم!

بختیاری‌زاده: برانکو را عصبی دیدم!

آی‌اسپورت- سیاوش بختیاری‌زاده در نشست خبری پیش از بازی تیم‌های فوتبال استقلال اهواز و پرسپولیس حاضر شد.


* من در محل کارم هر 6 ماه یکبار طب سُنتی می‌روم و ما را از نظر جسمانی و روانی معاینه می‌کنند. از سازمان لیگ درخواست دارم هر 6 ماه یکبار طب سُنتی یا بهتر بگویم طب فوتبالی بگذارد. متأسفانه در همین چند ماه اخیر 2 جوان از میان ما رفتند. سازمان لیگ با این کار می‌تواند فشار تمرینات را کنترل کند.


* استقلال اهواز تیم ته جدولی است و پرسپولیس تیم صدر جدول است. آماده‌ایم یک بازی خوب و با غیرت ارائه کنیم. نکات مهمی را درباره پرسپولیس بررسی کردیم. پرسپولیس در حمله قدرتمند است اما نقاط ضعفی هم دارد. در طول هفته طرفداران زیادی به تمرین ما آمده‌اند، امیدوارم فردا این تماشاگران یار دوازدهم تیم باشند و بتوانیم با کمک آنان پرسپولیس را شکست دهیم.


* برانکو سالها در فوتبال ما کار کرده و او می‌تواند الگوی خوبی برای مربیان جوان ما باشد اما من برانکو را در چند بازی بسیار عصبی دیده‌ام و این برای شخصیت او خوب نیست. اکثر اعتراضات وی روی داوران جوان ما بود.


* من قصد دارم آبروداری کنم و پرسپولیس را با شکست بدرقه کنم. شکست پرسپولیس به درد فوتبال خوزستان می‌خورد. امیدوارم امسال قهرمان از استان خوزستان باشد. من هنوز سقوط را نپذیرفته‌ام. 4 بازی دیگر مانده است و منتظر اتفاقات عجیب و غریب فوتبال هستم.


کدخبر:9412
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-21 17:40:51
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۳۰
آره شماهم باید بری فیفا تدریس کنی …
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر