فهرست
خبر خوب برای رئالی ها; بازگشت رونالدو به تمرینات
خبر خوب برای رئالی ها; بازگشت رونالدو به تمرینات

خبر خوب برای رئالی ها; بازگشت رونالدو به تمرینات

آی اسپورت - رئال مادرید پس از برد برابر رئال سوسیه داد امروز تمرینات را از سر گرفته است . خبر مهم تمرین امروز رئال بازگشت رونالدو بود. رونالدو که در جریان دیدار تیمش برابر دورتموند مصدوم شد و نتوانست بازی را به پایان برساند با تیم به باسک سفر نکرد و ترجیح داد در روز بازی تیمش در سن سباستین در مادرید استراحت کند تا برای بازی سه شنبه ی تیمش برابر دورتموند کاملا آماده باشد.

دی ماریا هم که به دلیل مشکل گوارشی دچار ناراحتی بود به تمرینات بازگشته است. او که به دلیل بیماری گاستروآنتریت نتوانست در بازی دورتموند حاضر شود دیشب دقایقی در برابر سوسیه داد بازی کرد. موراتا، واران، کاسمیرو، کونترائو و ویلیان خوسه فوروارد تیم کاستیا نیز در این تمرین حاضر بودند و سایر بازیکنان رئال که بازی برابر سوسیه داد را آغاز کردند در خارج از زمین مراحل ریکاوری را پشت سر می گذاشتند.

کریستیانو رونالدو در این تمرین آزادانه و بدون درد تمرین می کرد و ظاهرا قصد دارد در دیدار سه شنبه در برابر تیم یورگن کلوپ به میدان برود. رونالدو در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان 14 گل به ثمر رسانده است و این شانس را دارد که در آینده این رکورد را بهبود بخشد.

     
آی اسپورت
2014-04-06 16:25:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر