فهرست

دیسلایک : سوریان باز هم باخت

آی اسپورت-  در ادامه رقابتهای کشتی فرنگی گزینشی المپیک در مغولستان، حمید سوریان دارنده هفت مدال طلای جهان و المپیک در حالی که در دور نخست رومن آمویان از ارمنستان را 7 بر 4 برده بود، در دور دوم با نتیجه 9 بر 4 مغلوب ایوو آنگلوف از بلغارستان شد تا خطر حذف از این مسابقات را احساس کند.
سوریان در این کشتی تا دقیقه 5 با حساب 4 بر 2 پیش بود اما در یک دقیقه آخر به دلیل ضعف شدید بدنی، قوایش تحلیل رفت و 7 امتیاز از دست داد. در آخر مسابقه هم سوریان به روی تشک خوابیده بود و کشتی‌گیر حریف او را از زمین بلند کرد. آنگلوف مدال طلای 2013 جهان و اروپا در وزن 60 کیلوگرم را در کارنامه دارد.
اگر کشتی‌گیر بلغاری به فینال برسد، سوریان شانس این را دارد که برای کسب عنوان سوم که سهمیه المپیک را در پی دارد، مبارزه کند در غیر این صورت سوریان از مسابقات مغولستان هم سهمیه المپیک نخواهد گرفت.
سوریان در مسابقات جهانی لاس‌وگاس و مسابقات گزینشی المپیک قاره آسیا در قزاقستان موفق به کسب سهمیه نشده و اگر رقابتهای مغولستان را هم از دست دهد، تنها رقابتهای استانبول ترکیه باقی می‌ماند که ایران شانس کسب سهمیه المپیک در وزن 59 کیلوگرم را خواهد داشت.

منبع: ایسنا
     
آی اسپورت
2016-04-22 09:08:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر