فهرست
مهره شانس در جیب مظلومی: جستجوی امید با نورافکن
مهره شانس در جیب مظلومی: جستجوی امید با نورافکن

مهره شانس در جیب مظلومی: جستجوی امید با نورافکن

آی اسپورت - مصدومیت میثم مجیدی و محروم شدن یعقوب کریمی، احتمالا دوباره امید نورافکن را به ترکیب استقلال برمی‌گرداند. مدافع چپ 18 ساله‌ای که این فصل فقط سه بار در ترکیب اصلی مظلومی قرار گرفته و در 3 بازی هم به عنوان بازیکن ذخیره به میدان رفته است.

نورافکن اولین بار مقابل صبا به ترکیب اصلی استقلال رسید و بعد از آن در دو بازی پیاپی با گسترش فولاد و راه آهن فیکس بازی کرد. پنالتی که نورافکن در بازی با گسترش داد و نفوذ راه آهنی‌ها از سمت او، باعث شد مدافع چپ جوان استقلال مدافع مطمئنی برای تیمش نباشد و دوباره به نیمکت برگردد. آمار نشان می‌دهد حضور کوتاه او در ترکیب اصلی، موفق‌تر از میثم مجیدی است.

هر سه بازی که نورافکن در ترکیب استقلال قرار گرفت، با برد آبی‌ها تمام شد. جالب اینکه استقلال در 10 بازی گذشته، 2 بار نورافکن را در ترکیب اصلی گذاشته و فقط همین دو بازی را هم پیروز شده است. 8 بازی دیگر بدون نورافکن، با 6 مساوی و دو شکست برای آبی‌ها تمام شدند.

بازی با فولاد، آخرین شانس استقلال برای بازگشت به کورس قهرمانی است و مظلومی احتمالا دوباره از نورافکن در ترکیب اصلی استفاده حواهد کرد. شاید بعد از 4 هفته ناکامی، دوباره استقلالی‌ها با نورافکن امیدهای گم شده‌شان را پیدا کنند.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-04-22 13:35:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر