فهرست
روایت مربی پرسپولیس از رختکن اهواز: امنیت جانی نداریم
روایت مربی پرسپولیس از رختکن اهواز: امنیت جانی نداریم

روایت مربی پرسپولیس از رختکن اهواز: امنیت جانی نداریم

مصطفی قنبرپور درباره اتفاقات رخ داده در ورزشگاه تختی اهواز گفت: متاسفم بگویم امروز بدترین اتفاق ممکن را در ورزشگاه تختی اهواز دیدم اینجا با  هیچ تیمی چنین کاری نکردند نمی دانم چرا با پرسپولیس این رفتار شد. ما به دشواری توانستیم واردرختکن شویم تا از پرتاب سنگ ها آسیب نبینیم آقای عادل کلاه کج آمد و از تماشاگران خواست سنگ پرتاب نکنند و ما در همین حین خودمان را به رختکن رساندیم هرچند چند بازیکن مان بر اثر پرتاب سنگ از ناحیه دست آسیب دیدند. متاسفانه وضعیت امنیتی در ورزشگاه خوب نیست و نیروی انتظامی هم کاری نکرده است. الان داخل رختکن هستیم فکر می کنم با این وضعیت باید بازی کنسل شود. چون جان مان در خطر است و اگر بازی برگزار شود ممکن است اتفاقات جبران ناپذیری بیفتد. ما فیلم این صحنه ها را هم گرفته ایم و امیدواریم با کسانی که چنین رفتارهایی می کنند برخورد شود.
مربی پرسپولیس درباره اینکه مسوولان بازی را کنسل شده می دانند یا خیر، گفت: ما اینجا مسوولی را نمی بینیم که حرفی بزند. داخل رختکن هستیم و منتظر خبر نهایی. 
قنبرپور در پایان گفت: آقایان بازی را به ورزشگاه تختی انداختند که کوچک است و این اتفاق  افتاد. یادم است سال 70 هم که با پرسپولیس به اینجا آمدیم و با استقلال اهواز بازی داشتیم با سنگ زدند و ابروی من را شکستند که هنوز جایش هست.
     
آی اسپورت
2016-04-22 17:31:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر