فهرست
ویسی: به اندازه استقلال و پرسپولیس شانس داریم
ویسی: به اندازه استقلال و پرسپولیس شانس داریم

ویسی: به اندازه استقلال و پرسپولیس شانس داریم

آی اسپورت- صحبت های عبدالله ویسی را پس از تساوی در تبریز می خوانید.* کیفیت خوب زمین و وضعیت جدول دو تیم را وادار کرد تا بازی زیبایی را به نمایش بگذارند تا نتیجه بگیرند. هر چند که گسترش بهتر ظاهر شد و نسبت به بازی‌های رفت ما را بیشتر آزار داد. امروز مدافعان ما خوب بودند و ابراهیمی را به خوبی مهار کردیم که با این وضعیت گسترش ۵۰ درصد متفاوت ظاهر شد.

* اگر امروز در تبریز یک امتیاز گرفتیم ناراحت نیستیم هر چند که خوشحال هم نیستیم اما نسبت به سایر نتایج از جمله دیدار پرسپولیس و استقلال اهواز که با تساوی بدون گل در جریان است در سه هفته آینده تلاش می‌کنیم تا حداقل خودمان را دراین موقعیت نگه داریم و سهمیه ‌آسیا را کسب کنیم.

* سه تیم بالای جدول یک اندازه برای قهرمانی شانس دارند و باید به بازی‌های رودررو نگاه کنیم که می‌تواند تأثیرگذار باشد.

* ما ۱۵ هفته گل نخوردیم و بی‌انصافی است که این طور انتقاد می‌شود. در نیم‌فصل اول می‌گفتند شانسی نتیجه گرفته‌ایم و آب و هوا باعث شده است استقلال خوزستان این چنین بازی‌هایش را ببرد و در نیم‌فصل دوم هم گفتند که برق شیراز سقوط می‌کنیم اما اگر جزو سه تیم اول جدول هستیم و باید به امثال این طور تیم‌ها کمک کنید.
*بچه‌های ما گفتند آن صحنه پنالتی نبود و حتی یکی از کارشناسان هم تأیید کرد که پنالتی نبوده است. گسترش یکی از تیم‌های خوب ما است و قابل احترام هم بازی می‌کند ما نیاز داشتیم امروز این تیم را ببریم که این اتفاق نیفتاد.
* تمام تلاش خود را در هفته‌های آینده انجام می‌دهیم اما اگر هم نشد چیزی را از دست ندادیم حداقل با تمام وجود تلاشمان را می‌کنیم.
* نقش داوری‌ها در این دیدارها مهم است هر چند که تیم‌ها باید با شرافت بازی کنند و امیدوارم این سه هفته هم با سلامت به پایان برسد.
 


کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-04-22 19:17:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر