فهرست

احمدزاده: انزلی خانه اول و آخر اولادی بود

آی اسپورت- صحبت های احمدزاده را بعد از برد مقابل سایپا می خوانید. 


*ابتدا از همه تماشاگران تشکر می‌کنم که به ورزشگاه آمدند و برای روح پاک مهرداد اولادی سنگ تمام گذاشتند البته واقعاً حق او هم همین بود چرا که خانه اول و آخر او ملوان بود. این برد شیرین او را به روح شاد مهرداد اولادی و پدر داغدارش تقدیم می‌کنیم و امیدواریم که این سه امتیاز التیامی برای خانواده او باشد. بازی سرنوشت‌سازی را از آن خود کردیم. درست است که مهرداد اولادی در کنار ما نبود اما کمبود او را احساس نکردیم چرا که واقعاً تماشاگران هم سنگ تمام گذاشتند و همانطور که گفتم همیشه آخرین پناه اولادی ملوان بوده است.


*از مردم خونگرم ملوان تشکر می‌کنم که با حضورشان در ورزشگاه قوت قلبی برای ما بودند. بازیکنان ما هم در بازی امروز ۹۰ دقیقه جنگیدند و در پایان توانستند مقابل سایپای باانگیزه پیروز شوند در نیمه اول به جز یکی، دو موقعیت که سایپا روی دروازه ما داشت فرصت دیگری نداشتیم و در نیمه دوم هم در ۱۰ دقیقه پایانی بازی به دلیل استرس بالایی که برای حفظ نتیجه وجود داشت بازیکنانم بد موقع عقب کشیدند و همین موضوع باعث شد که گل دوم را دریافت کنیم و فشار حریف روی دروازه ما بیشتر شود.* در سایر دقایق بازی ما می‌توانستیم گل‌های بیشتر را به ثمر برسانیم. دو، سه موقعیت خوب را با بدشانسی از دست دادیم که می‌توانستیم تعداد گل‌های خود را هم بیشتر از ۴ هم برسانیم و کار را در نیمه دوم تمام کنیم. در هر صورت بازی بسیار خوبی بود و بازیکنانم هم خوب دویدند و هم خوب برنامه تاکتیکی را در زمین پیاده کردند که به همه آنها خسته نباشید می‌گویم.

* نمی‌توانیم از شوکی که وارد شده صرفنظر کنیم به هر حال این موضوع تأثیرگذار بوده است البته این مسئله می‌توانست تأثیر منفی هم داشته باشد. روزهای بسیار سختی را سپری کردیم و بدترین لحظات عمر خود را گذراندیم. ما با بازیکنان صحبت کردیم تا به حالت عادی روزهای گذشته بازگردند و در شرایط بسیار سختی قرار داشتیم، سه روز گذشته اتفاق اسفناکی افتاد و مجبور بودیم که در بازی سرنوشت‌ساز مقابل سایپا قرار بگیریم مطمئناً حضور تماشاگران و حمایت آنها و فقدان مهرداد اولادی که بازیکنان قصد داشتند روح او را شاد کنند و نتایج را جبران کنند تأثیرگذار بود.

* اطمینان دارم که خواست تک تک بازیکنان این بود که در این دیدار که بهترین کیفیت خود را به نمایش بگذارند که خوشبختانه همین گونه هم شد. تمام هوادارانی که به ملوان علاقه‌مندند و نگران این تیم هستند مطمئن باشند که بازیکنان در ادامه فصل با قدرت ظاهر خواهند شد و تمام تلاش خود را می‌کنند.


*من معتقدم که دو بازی مانده است چرا که ما می‌خواهیم برای بازی پایانی برای زیارت به مشهد سفر کنیم. متأسفانه در نیمه دوم بازی مقابل سایپا بازی به خشونت کشیده شد علت آن را نمی‌دانم در رختکن شرایط مازیار زارع و سیدحسینی خوب نبود و من بابت آنها نگرانم ان‌شاءالله که بتوانیم در بازی‌های باقیمانده از تمامی موجودی خود استفاده کنیم. در بازی مقابل تراکتورسازی و صبا امتیاز لازم را بگیریم و به بازی آخر نگاه نکنیم و نیازی هم نداشته باشیم که فکر و ذکر خود را به بازی پایانی بگذاریم.کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-04-22 19:43:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر