فهرست
نتایج رویایی پرسپولیس مقابل آبی‌های لیگ: 8 گل برای سه استقلال
نتایج رویایی پرسپولیس مقابل آبی‌های لیگ: 8 گل برای سه استقلال

نتایج رویایی پرسپولیس مقابل آبی‌های لیگ: 8 گل برای سه استقلال

آی اسپورت - هر چقدر نیم فصل اول بازی با سه استقلال لیگ برتر برای پرسپولیس سخت بود، آن‌ها نیم فصل دوم روزهای خوبی مقابل آبی‌های پرتعداد لیگ برتر داشتند. نیم فصل اول، پرسپولیس به استقلال خوزستان باخت، با استقلال به لطف گل دقیقه 96 مساوی کرد و استقلال اهواز را به سختی در تهران شکست داد.

نیم فصل دوم، نتایج پرسپولیس مقابل سه استقلال لیگ برتر متحول شد. آن‌ها با برد 2-0 مقابل استقلال خوزستان این تیم را از صدر جدول پایین کشیدند. بعد از آن در بازی صدرنشینی لیگ، استقلال را 4-2 بردند و برای اولین بار در این فصل صدرنشین شدند. این هفته هم با شکست استقلال اهواز، آخرین شانس این تیم برای ماندن در لیگ برتر را از بین بردند و تیم بختیاری‌زاده را به لیگ یک فرستادند.

8 گل زده و 2 گل خورده مقابل سه استقلال لیگ برتر، نتیجه‌ای فراتر از انتظار برای پرسپولیس در نیم فصل دوم بود. صدرنشین یا قعرنشین، آن‌ها هر سه استقلال لیگ را با اختلاف مشابه دو گل بردند و حالا با اختلاف سه امتیاز نسبت به دو استقلال دیگر مدعی قهرمانی، صدرنشین هستند.
کد خبر: 9406
  ۷  
آی اسپورت
2016-04-22 20:06:19
نظر دهید

۷ نظر
-
جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۱۰
هشت منهای دو میشه شششششششیییییشششش
آیا ایمان نمی آورید؟
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۴۹
به حرفهای مازیار زارع و نوری رسیدین؟؟؟ یه دستهایی تو کاره.. لنگی جام بیاره
-
جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۵۹
عباس
جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۳۱
هاها یه موقعی کری کیسه ها این بود که زیر سه تا استقلالین الان کجایین بدبختا؟ هفته پیش عدد جعلیتونو نابود کردیم امروزم یکی از نوچه هاتونو فرستادیم لیگ یک خونه اصلیش :)))
حمیدرضا
جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۳۲
امیر اسم مسخره… تیمتون درکل با بودجه و رانت سپاه بسته میشه و همیشه بهترین بازیکنهای تیمهای دیگه رو می گیرید اما باز بجای اینکه دهنتون بسته باشه و خجالت بکشید هار میشی و پاچه میگیری خاک برسرت که هنوز فرق فوتبال و مافیا رو نمیفهمی
عباس
جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۳۳
امیر اِشَک اغلو به کوری چشم تو و همشهریای کثیفت قهرمانیم قهرمان واقعی ها نه مثل شما دور افتخار بزنیم بعد ببینیم دوم شدیم:))))))) یادش بخیر چقد خندیدیم :)))))))
-
جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۳:۲۸
اون بازی با اس خوزستان هم داور بازی رو براشون در آورد و پرسپولیس حقش باخت نبود! کلا آبیها این فصل جلوی قرمز له شدند سوسک شدند!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر