فهرست
سقوط زشت‌ترین تیم لیگ برتر: دل کسی برای‌تان تنگ نمی‌شود
سقوط زشت‌ترین تیم لیگ برتر: دل کسی برای‌تان تنگ نمی‌شود

سقوط زشت‌ترین تیم لیگ برتر: دل کسی برای‌تان تنگ نمی‌شود

آی اسپورت - «ما به تغییر زمان بازی به شدت اعتراض داریم و حتی خواهان برگزاری بازی در ساعت 17 هستیم. امیدوارم روز بازی هوا 10 درجه گرمتر هم بشود. از مردم هم می‌خواهیم زمان بازی دیگ‌های آب جوش بگذارند تا دما و شرجی بودن هوا، از این هم بیشتر باشد.»

این جملات، تاکتیک‌های یک فرمانده نظامی برای شکست دشمن متجاوز نیست. مربی استقلال اهواز، قبل از بازی با استقلال تهران می‌خواسته با این روش همنام تهرانی را متوقف کند. او بارها از مسئولان برگزاری مسابقات خواست بازی در ساعات گرمتر روز برگزار شود و با هر روشی فضا را غیر قابل تحمل‌تر کنند تا از تیم مظلومی امتیاز بگیرد. برای تیمی که «به هر قیمتی» به لیگ برتر رسیده بود، تلاش برای بقا «به هر قیمتی» اتفاقی غیر قابل پیش بینی محسوب نمی‌شد.

استقلالی‌های اهواز، اول فصل و بعد از سقوط از لیگ یک به لیگ دو، با نقشه‌ای عجیب امتیاز فولاد نوین دوست داشتنی را خریدند و با مالک جدیدشان لیگ برتری شدند. چک‌های خرید امتیاز پاس نشد و بختیاری‌زاده به جای بازیکنان فولاد نوین که به زحمت این تیم را به لیگ برتر رسانده بودند، سراغ بازیکنان بیرون مانده دیگر تیم‌ها و برادران میردورقی رفت. بازیکنانی که بجز یکی دو نفر، همگی نیم فصل این تیم را ترک کردند.

استقلال اهواز حتی بعد از قطعی شدن سقوط هم تلاش برای گرفتن امتیاز به هر روش و قیمتی را حفظ کرد. امروز ورزشگاه تختی، میزبان بازی بود که شرایط برگزاری آن را نداشت. سنگ باران تماشاگران دو تیم، بازی را حدود سی دقیقه به تاخیر انداخت. بنگر و رضاییان آسیب دیدند، چند بار جریان بازی متوقف شد و لحظات پایانی، درگیری‌های روی سکو باعث شد تماشاگران به زمین بریزند. خطر جانی برای 22 بازیکن و 30 هزار تماشاگر، فقط بخاطر اینکه استقلالی‌های اهواز می‌خواستند زورشان برای برگزاری بازی در ورزشگاهی نامناسب را به رخ بقیه بکشند.

استقلال اهواز، امروز سرانجام سقوط کرد. با بختیاری زاده، حنطه، ملکی، برادران میردورقی، چک‌های پاس نشده و حاشیه‌هایی که دل کسی برای آن‌ها تنگ نخواهد شد. تیمی که به جای کوروش موسوی و بازیکنانش به لیگ برتر آمد و به جای خودش، به لیگ یک برگشت. تیمی که می‌خواست به هر قیمتی بماند اما به راحتی، محو شد.
کد خبر: 9406
  ۸  
آی اسپورت
2016-04-22 20:38:40
نظر دهید

۸ نظر
-
جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۰۰
لاف زدن و بی اخلاقی تو خون این جماعته اگر امروز کسی زیر دست و پا له میشد چه کسی پاسخگو بود؟!
عباس
جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۲۲
دیگه همه میدونن من پرسپولیسیم ، ولی یکم تند نبود این متن؟
Roien
جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۲۲
همون بهتر که سقوط کرد ....حتی لیاقت دسته دوم را هم نداره..........معلوم نیست تا کی باید این تیمهای ضعیف با کادر های بی شخصیت و هوچی تو لیگ برتر به ضرب و زور باقی بمانند
-
جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۴۰
وقتی که با اتفاقات انزلی برخورد نشد باید منتظر این وحشی گری در اهواز می شدیم
زهرا فرزان
جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۵۸
برین به سلامت! ایشالا هیچوقت برنگردین! یعنی آبرو برای فوتبال ما نذاشتین! تیمی که با زد و بند میاد بالا فرهنگش ازین بهتر نخواهد بود! و البته فرهنگ تماشاگراش! ورزشگاه اهواز ده سال پیش هم همین بود! صد سال بعد هم همین خواهد بود!
4 & 6
جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۳:۱۶
این تیم اسمش پرسپولیس اسرائیله...اون از انزلی اینم از اس اهواز...این تیم مظللوم متعلق به ایران نیست...شرم بر شما باد شرمممممم
-
جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۳:۳۸
اتفاقا اصلا متن تندی نبود! کاملا لایق این تیم کثیف و طرفداران بی ادبش بود! ای کاش اسم استقلال اهواز برای همیشه محو بشه! از وقتی این تیم به دست برادران شفیع زاده افتاد ناپاکی ررخنه کرد تو وفتبال خوزستان! خوب شد حذف شد!!
sam pishro abadani
شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۲۹
استقلال اهوازرفت!
وهرانسانی که دارای ذره ای وجدان ودرک فوتبالی باشه ازاین سقوط مفتضحانه شادمان میشود.لابی وجریان زیرزمینی که عده مثل شفیع زادهاکه دنبال درامدوکسب ثروت شوهرت هستندوازان راه ازهیچکاری دریغ نمیکنند.اماافرادی که پشت پرده سناریواستقلال اهوازهستندچه کسانی هستندوبه چه منبع قدرت ونفوذ وثروت متصلند.آنهایی که تیمهایی چون نیروی اهوازونورددرقبل انقلاب ازانقلاب،تیمهای مردمی مانندتقوی(رفیش)بدر،ستاره جنوب،ناصرخسرو،شهدا،پرسپولیس ویس،و....نابودکردندشاهین پرقدرت وافسانه ای دکترخزامی،مجیددهنایی،جمشیدنصیرعباس ودیگرمردان پاک ومخلص وبازیکنان کم نظیرشاهین رابه نابودی کشاندندجنوب تیم،مربی دلسوزوسازندلفته سه برادران وحتی نیت پلیدخودرابه شهرستانهاوتیمهای بزرگی چون نفت ابادان،نفتون،انزان،شاهدسوسنگرو....کشاندندموجب،تضعیف ونابودی باشگاهی مردمی خوزستان شدند.
خب استقلا ب رفت اماهمه میداننددوباره وبه زودی این جریان ضدارزشها ی اخلاقی وانسانی بزودی بازمیگردد!!!چطور؟وچرا؟این سئوالیست که روزی همان افرادپنهان دردادگاه عدالت خداجواب خواهنددادانشاالله به زودی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر