فهرست
بختیاری زاده: سقوط کردیم اما بزرگی خود را نشان دادیم
بختیاری زاده: سقوط کردیم اما بزرگی خود را نشان دادیم

بختیاری زاده: سقوط کردیم اما بزرگی خود را نشان دادیم

آی‌اسپورت- سیاوش بختیاری‌زاده سرمربی تیم استقلال اهواز در پایان دیدار با پرسپولیس در نشست خبری حاشر شد.


* حق ما این است که میزبانی را هر جا که می‌خواهیم برگزار کنیم چرا باید بازی که ساعت 6 قرار بود شروع شود ساعت 7 شروع شد. با تاخیر برگزار شدن و یا اینکه به موقع برگزار شدن این دیدار به نفع و ضرر چه کسی بود.چرا ما وقتی میزبان هستیم به ما سنگ پرتاب می‌شود؟! از پایتخت از ما خواستند و فشار زیادی آوردند تا این دیدار در ورزشگاه غدیر برگزار شود، اما مسئولان شهر اهواز تلاش کردند و این دیدار را در ورزشگاه تختی برگزار کردند.


* در مورد داوری بحث زیادی دارم. سید علی به دلایل اینکه جو ورزشگاه شلوغ شد پنالتی گرفت تا کمی فشارها کم شود. البته انشاءالله که اشتباه می‌کند داوری او داوری بسیار خوبی بود اما جوی که پیش آمد سید علی خواست فضا را آرام کند اما نتوانست.


* استقلال اهواز سقوط کرد اما بازیکنان ما بزرگی خود را نشان دادند. با اینکه خیلی به مسئولان ما از پایتخت فشار آوردند که این دیدار در تختی برگزار نشود اما آنها تصمیم گرفتند این بازی در ورزشگاه تختی برگزار شود. بچه های ما در این هفته چیزهای زیادی را تجربه کردند که بزرگ بودن یکی از آن تجربه‌ها است.


کدخبر:9412
  ۵  
آی اسپورت
2016-04-22 21:03:07
نظر دهید

۵ نظر
ع ع ب
جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۱۸
مردک متوهم جفنگ ...چه بهتر که تیم کثیف و چرک استقلال اهواز سقوط کرد و لیگ یک رو از لوث وجود خودش پاک کرد !!!
حمیدرضا
جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۲۶
حق یه تیم دیگه و بازیکنهاش رو خوردید اومدید لیگ برتر … حداقل دوتا بازیکنشون رو توی تیمتون نیاوردید …پول سهمیه رو ندادید…یه سری بازیکن سفارشی گرفتید و پول اونهارو هم ندادید…بعد که دیدید دیگه سقوطتون صد در صده به طور کل تیم رو عوض کردید و رفتید مثلا جوونارو آوردید …خب اگر راست میگی از اول اینکارو میکردی با همون جوونای فولادنوین که الان با استقلال خوزستان و عبدالله ویسی در لیگ حقانیت خودشون رو ثابت کردن… مظلوم نمایی رو تموم کن
زهرا فرزان
جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۱۴
چه تیم بزرگ مظلومی!!! ببخشید اگه سایز سنگهای تماشاگراتون خیلی بزرگ و اثرش کاری نبود!! ببخشید که تاوان باخت تیم برادرتون و سقوطتون به لیگ دو و شکست خوردن لابی بازیهاتون برای به زور موندن تو لیگ برتر رو بازیکنان پرسپولیس دادن!! ببخشید که حقتون برد بود و باختید! حقتون قهرمانی بود و سقوط کردین!!! بد نیست یه سوالی از خودتون بپرسین که تماشاگرای تیم سقوط کرده و ته جدولی و لابی باز دقیقاً برای چی تیم رقیب رو سنگسار کردن!! . . . چقدر جوانمرد و بزرگ بودید!!! چقدر ... چقدر ....
A.A
جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۳:۱۸
حرفاى چرتش ودروغهاى وقیحانه ولجن پراکنى هاى متعفنش آدم رو یاد احمدى نژاد میندازه!!!!!!
سعید تهرانی
جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۳:۳۴
پارسال نفت مسجد سلیمان جلوی پرسپولیس آجر پرت کرد و به درک سقوط کرد و امسال هم تیم نامرد و کثیف شما با همه کثافت کاری ها و دشمنی نتونست امتیاز از پرسپولیس قهرمان بگیره و واقعا خوشحالم که چنین تیم کثیفی با اون تماشاکران وحشی سقوط کرد انشالله که منحل و به درک واصل بشه!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر