فهرست
گزینه‌های مورد نظر برلوسکونی برای هدایت میلان
گزینه‌های مورد نظر برلوسکونی برای هدایت میلان

گزینه‌های مورد نظر برلوسکونی برای هدایت میلان

آی اسپورت - سینیشا میهایلوویچ به‌دنبال دو باخت متوالی میلان در هفته‌ سی‌و‌یکم برابر آتالانتا و سی‌و‌دوم برابر یوونتوس بود که از سمت سرمربیگری میلان اخراج شد و کریستین بروکی، سرمربی تیم جوانان باشگاه میلان در شش هفته پایانی سری A ایتالیا هدایت روسونری را برعهده گرفت.
براساس گزارش شبکه تلویزیونی «مدیاسِت» ایتالیا، بعید به‌نظر می‌رسد که مسئولان باشگاه میلان بخواهند با بروکی به‌صورت دائمی همکاری کنند و خبر داد که سران این باشگاه ایتالیایی به‌دنبال این هستند که از بین مارچلو لیپی، پائولو سوسا و وینچنزو مونتلا یکی را به‌عنوان سرمربی فصل آینده خود منصوب کنند.
یکی از این گزینه‌ها این است که مارچلو لیپی، سرمربی پیشین تیم ملی ایتالیا را استخدام کنند تا به بروکی مشاوره دهد. وینچنزو مونتلا که سابقه مربیگری تیم‌های فیورنتینا و سامپدوریا را دارد و از کارنامه نسبتاً خوبی برخوردار است نیز از گزینه‌های هدایت میلان است.
نام پائولو سوسا، سرمربی کنونی فیورنتینا هم در فهرست سرمربیگری میلان دیده می‌شود که هنوز ماندنش در فلورانس قطعی نیست، هرچند مسئولان باشگاه فیورنتینا نسبت به این مربی پرتغالی که مورد توجه زنیت سن‌پترزبورگ نیز هست، نظری مثبت داشته و قصد حفظ او را دارند.
میلان در فاصله چهار هفته مانده به پایان فصل جاری سری ‌A ایتالیا، با 53 امتیاز در رده ششم جدول رده‌بندی ایستاده و روی کاغذ شانس کمرنگی برای کسب سهمیه لیگ اروپا دارد.
 
منبع: تسنیم
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-23 10:07:26
نظر دهید

۱ نظر
مسعود
شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۲۵
ضمن اینکه،
میلان در حال حاصر به لیگ اروپا صعود کرده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر