فهرست
ذوب آهن دو - داماش گیلان یک: سقوط گیلان در نصف جهان! / ذوب می ماند، داماش می رود؟
ذوب آهن دو - داماش گیلان یک: سقوط گیلان در نصف جهان! / ذوب می ماند، داماش می رود؟

ذوب آهن دو - داماش گیلان یک: سقوط گیلان در نصف جهان! / ذوب می ماند، داماش می رود؟

آی اسپورت- هفته بیست و نهم لیگ برتر ایران، جام خلیج پارس


ذوب آهن اصفهان 2 ( مهدی رجب زاده دقیقه 3 و 52) - 1 ( امین متوسل زاده دقیقه 64) داماش گیلان


داور: محمدرضا اکبریان - کمک داوران: سعید علی نژادیان ، تورج عیوض محمدی


کارت زرد:

محسن بیاتی نیا دقیقه 14، مهدی رجب زاده دقیقه 52 (ذوب آهن) - محمد سیاه دقیقه 45+2، هادی محمدی دقیقه 48، سعید قدمی دقیقه 60،مصطفی حاجتی دقیقه 74 (داماش)

ترکیب ذوب آهن:

محمد رشید مظاهری، محمد صلصالی، محسن ایران نژاد، کارلوس سانتوز، محمد رضا خانزاده، سینا عشوری، قاسم حدادی فر، محسن بیاتی نیا( پژمان قرمزی از دقیقه 73)( از دقیقه 88 سپهر حیدری)، اسماعیل فرهادی، میلاد غریبی (از دقیقه 42 مرتضی تبریزی)، مهدی رجب زاده.

ترکیب داماش:

بهنام لایقی فر، محمد مختاری( از دقیقه 46 سعید قدمی)، هادی محمدی، محمد رضا مهدوی، رضا کاردوست، علی نظیف کار، مصطفی حاجتی، امیر محمد مظلوم( از دقیقه 46 هادی سهرابی)، محمد سیاه، مسعود حسن زاده، ابوالفضل حاجی زاده( از دقیقه 50 امین متوسل زاده). 
 

نیمه نخست:


ذوبی ها در همان نخستین دقایق بازی توانستند از روی یک ضربه ایستگاهی دروازه داماش را باز کنند. بعد از گل باز هم این ذوبی ها بودند که توپ و میدان را در اختیار داشتند و در چند موقعیت محمد صلصالی و محمدرضا خانزاده می توانستند دروازه داماش را باز نمایند.

یک ضربه ایستگاهی هم درست مانند گل نخست توسط رجب زاده نواخته شد که توسط لایقی فر مهار گردید. داماشی ها در این بازی بارها به داور اعتراض کردند که این امر موجب شد داور پس از نواختن سوت پایان نیمه به محمد سیاه اخطار بدهد.


نیمه دوم:

با شروع نیمه دوم باز هم ذوبی ها توانستند یک گل زود هنگام به ثمر برسانند تا دیگر داماش چیزی برای از دست دادن نداشته باشد. پس از این انگار تازه داماشی ها از خواب غفلت بیدار شده باشند با در دست گرفتن توپ و میدان فشار حملات را بر دروازه ذوب وارد کردند که توانستند توسط متوسل زاده تازه به میدان آمده یک گل وارد دروازه ذوب کنند.

حملات گسترده داماش بین دقایق شصت و پنج تا هشتاد نتوانست دست آوردی برای رشتی ها داشته باشد و در این بین محسن بیاتی نیا یک تک به تک عالی را از دست داد که نقش لایقی فر در این صحنه غیر قابل چشم پوشی بود.

در یکی از حملات داماش هادی محمدی قصد داشت با یک ضربه مارادونایی دست، دروازه ذوب آهن را باز کند که علی رقم دور ماندن این صحنه توسط داور حاصلی برای داماش نداشت.

حملات پی در پی اما سراسیمه داماش هرگز نتوانست سودی برای رشتی ها داشته باشد تا ذوب آهن با پیروزی در این نبرد از قعر جدول جدا شود و داماش را به جای خود کاندید نخست سقوط نماید.


ذوب آهن 1 - داماش صفر: مهدی رجب زاده در دقیقه سوم بر روی یک ضربه ایستگاهی از پشت محوطه جریمه داماش توپ را وارد دروازه لایقی فر نماید.

ذوب آهن 2 - داماش صفر: بازهم مهدی رجب زاده زننده دومین گل ذوب آهن شد. فرار او در عمق خط دفاع داماش و مصاف تک به تک رجب زاده با لایقی فر با شوت او در جهت مخالف دروازه بان داماش کار را برای این تیم تمام کرد.

ذوب آهن دو - داماش یک: پاس در عمق دفاع ذوب با فرار حسن زاده و سانتر او روی محموطه شش قدم ذوب آهن همراه شد که متوسل زاده توانست توپ را به زیبایی وارد دروازه ذوب آهن کند.

     
آی اسپورت
2014-04-06 20:44:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر