فهرست
کانتونا: باید لگد محکم‌تری به هوادار کریستال پالاس می‌زدم
کانتونا: باید لگد محکم‌تری به هوادار کریستال پالاس می‌زدم

کانتونا: باید لگد محکم‌تری به هوادار کریستال پالاس می‌زدم

آی اسپورت - 21  سال از یکی جنجالی‌ترین رخدادهای فو‌تبا‌ل که بارها تلویزیون آن را به تصویر کشیده، گذشته است. اریک کانتونا در دیداری حساس در ورزشگاه سلهرست پارک به خاطر دریافت کارت قرمز به علت خطا روی ریچارد شاو از بازی اخراج شده بود. هنگام خروج از زمین هوادار کریستال پالاس تا نزدیکی‌های خط زمین آمد و پس از فحاشی به مهاجم فرانسوی شیاطین سرخ، به او گفت: «به کشورت برگرد.» کانتونا به سمت او رفت و با پایش ضربه محکمی به این هوادار زد.
پس از گذشت چند سال از آن ماجرا، مهاجم فرانسوی نه تنها از آن اتفاق پشیمان نیست بلکه از اینکه نتوانسته ضربه محکم‌تری به آن هوادار بزند، ناراحت است. او در این باره گفت: حیف شد. پایم لیز خورد و به همین علت ضربه آرامی وارد شد و نتوانستم ضربه محکم‌تری بزنم. باید او محکمتر می‌زدم.
کانتونا اظها‌ر کرد که این صحنه را تاکنون یک بار هم از تلویزیون ندیده است. او در این رابطه افزود: می دانستم چه کاری انجام دادم و نیازی به تماشای آن نبود. خانه‌ام در احاطه روزنامه‌نگاران قرار گرفته بود. این اتفاق کافی بود متوجه شوم چه اتفاقاتی افتاده است. خانه‌ام کوچک بود و آنها مانع از ورود روشنایی به خانه‌ام شدند. احساس کردم بازیگر هستم. فکر می‌کنم (کمپانی) نایکی می‌خواست از شخصیت من استفاده کند و آن را به خوبی انجام داد.  کانتونا به خاطر این رفتارش به مدت هشت ماه از همراهی منچستریونایتد محروم شد.
 

منبع: ایسنا
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-23 11:39:31
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۳۳
دمش گرم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر