فهرست
فولاد خوزستان صفر - استقلال 1 : شکار شیر در غدیر / هفته رویایی ژنرال!
فولاد خوزستان صفر - استقلال 1 : شکار شیر در غدیر / هفته رویایی ژنرال!

فولاد خوزستان صفر - استقلال 1 : شکار شیر در غدیر / هفته رویایی ژنرال!

آی اسپورتهفته بیست و نهم لیگ برتر،ساعت: 17:30، ورزشگاه الغدیر اهواز

کارت قرمز: بختیار رحمانی - اندو تیموریان

ترکیب استقلال:

سیدمهدی رحمتی، حنیف عمران‌زاده، امیرحسین صادقی، هاشم بیگ‌زاده، خسرو حیدری، ساموئل، احمد جمشیدیان، آندرانیک تیموریان، پژمان نوری، آرش برهانی و محمد قاضی.

سرمربی : امیر قلعه نویی

ترکیب فولاد:

سوشا مکانی،عبدلله کرمی،پادوانی،مهرداد جماعتی،امید خالدی،شهاب کرمی،مهدی بدرلو،بختیار رحمانی،غلامرضا رضایی،سروش رفیعی و لوسیانو پریرا  

سرمربی: حسین فرکی

شرح گل:

استقلال 1 - فولاد صفر : آرش برهانی با یک ضربه ی سر روی حرکت فوق العاده ی خسرو حیدری استقلال را پیش انداخت. 

شرح بازی:  

تیم‌‌های فوتبال فولاد خوزستان و استقلال از هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ برتر و از ساعت 17:30 و همزمان با سایر دیدارهای این هفته در ورزشگاه الغدیر و در مقابل بیش از 45 هزار تماشاگر به مصاف هم رفتند تا به نوعی حساس‌ترین بازی نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر به مانند فصل گذشته یک‌بار دیگر به میزبانی اهواز برگزار شود.

در همان دقایق نخست فولاد روی یک ضربه کرنر یک بخت مسلم گلزنی را از دست داد و با خوش شانسی استقلالی‌ها این توپ به تیر دروازه برخورد کرد. لوسیانو پریرا نیز در دقیقه 10 یک فرصت خوب دیگر را در مصاف با رحمتی از دست داد.

در دقیقه 20 استقلالی‌ها روی فرار برهانی صاحب موقعیت شدند که پاس این بازیکن به قاضی، با شوت مهاجم استقلال همراه شد که در نهایت شوت این بازیکن از روی دروازه به اوت رفت.

حملات استقلال در دقایق میانی نیمه اول ادامه پیدا کرد و یک‌بار دیگر آبی‌ها روی فرار خسرو حیدری از سمت راست صاحب فرصت شدند که سانتر بی‌عیب و نقص حیدری با فرصت‌طلبی و ضربه سر برهانی همراه شده و باعث شد تا قفل دروازه فولاد در دقیقه 23 باز شود.

در ادامه فولاد که مقابل تماشاگرانش در خانه بازی می‌کرد توپ و میدان را در دست گرفته و حملات دامنه‌داری را تدارک دید تا جایی که در دقیقه 34 عبدالله کرمی می‌توانست با شوتی سهمگین دروازه استقلال را باز کند که این توپ خطرناک با فاصله کمی از روی دروازه استقلال به اوت رفت.

در دقیقه 37 نیز آرش برهانی در حالی که با سوشا مکانی تک به تک شده بود با آرامی توپ را به دروازه‌بان فولاد تقدیم کرد.

در نیمه دوم نیز فولاد کار هجومی آغاز کرده و در دقیقه 50 سروش رفیعی با ضربه سر دروازه استقلال را به شکل خطرناکی تهدید کرد.

در ادامه و از دقیقه 55 فولاد به خاطر اخراج بختیار رحمانی 10 نفره شد با این حال همچنان نبض میدان در دست فولادی‌ها بود و این تیم با یک یار کمتر به حملات خود ادامه داد.

در دقیقه 71 هم تیموریان از بازی اخراج شد تا بازی کمی به حاشیه کشیده شده و هر دو تیم با 10 بازیکن به کار ادامه دهند.

در ادامه استقلال با ارائه یک بازی تدافعی موفق شد مقابل حملات فولاد ایستادگی کرده و یک بار دیگر با 3 امتیاز اهواز را ترک کند.

داور 6 دقیقه وقت اضافه گرفت ولی باز فولاد نتوانست کاری از پیش ببرد.

استقلال با این برتری 53 امتیازی شد و در رده سوم قرار گرفت و فولاد نیز با این شکست با 54 امتیاز دوم شد.

علیرضا فغانی، داور مسابقه در نیمه اول به ساموئل، حیدری، تیموریان از استقلال و پریرا و عبدالله کرمی از فولاد کارت زرد نشان داد. فغانی همچنین در دقیقه 55 به بختیار رحمانی به خاطر حرکت غیر ورزشی‌اش روی تیموریان با کارت قرمز مستقیم اخراج کرد تا از این دقیقه فولاد با 10 نفر به کار ادامه دهد. در دقیقه 71 نیز این بار فغانی کارت زرد دوم را به تیموریان نشان داد تا استقلال هم 10 نفره شود.


اتفاق ویژه: 


بختیار رحمانی در دقیقه 55 روی یک حرکت بچه گانه کارت قرمز گرفت . با این حرکت بختیار روی آندو احتمال دارد این بازیکن هم فولاد را از قهرمانی دور کند و هم خودش را از برزیل دور کند! 

     
آی اسپورت
2014-04-06 20:43:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر