فهرست
پرسپولیس 2 - راه آهن 2؛ رویای قهرمانی در آستانه تبدیل به کابوس !
پرسپولیس 2 - راه آهن 2؛ رویای قهرمانی در آستانه تبدیل به کابوس !

پرسپولیس 2 - راه آهن 2؛ رویای قهرمانی در آستانه تبدیل به کابوس !

آی‌اسپورت-

جام خلیج فارس؛ لیگ سیزدهم

هفته‌ی بیست و نهم

ورزشگاه آزادی تهران

ترکیب پرسپولیس:

نیلسون، محسن بنگر، رضا نورمحمدی، قاسم دهنوی، حسین ماهینی، مهرداد پولادی، رضا حقیقی (مهرداد کفش‌گری در دقیقه‌ی 60)، پیام صادقیان، امید عالیشاه (فرزاد حاتمی در دقیقه‌ی 90)، محمدرضا خلعتبری (محسن مسلمان در دقیقه‌ی 60) و محمد عباس‌زاده.

سرمربی: علی دائی.

ترکیب راه‌آهن سورینت:

حامد فلاح‌زاده، حامد نورمحمدی، رامین رضاییان، سیدعلی حسینی، آرمان قاسمی، ایمان شیرزادی، محمد علی‌زاده، بهنام برزای (علی عظیمی در دقیقه‌ی 69)، علی علی‌پور، رضا خالقی‌فر و دیوید ویلکروم (حسین پاشائی در دقیقه‌ی 76).

سرمربی: منصور ابراهیم‌زاده

گل: علی علی‌پور در دقیقه‌ی 16، محمد عباس‌زاده در دقیقه‌ی 18، امید عالیشاه در دقیقه‌ی 62، علی عظیمی در دقیقه‌ی 89.

اخطار: رضا نورمحمدی در دقیقه‌ی 49، فرزاد حاتمی در دقیقه‌ی 3+90

شرح گل‌ها:

پرسپولیس 0-1 راه‌آهن سورینت: درشرایطی‌که بازی بسیار متعادل دنبال می‌شد، بازیکنان راه‌آهن روی یک نفوذ نه‌چندان مطمئن و البته روی اشتباه بچه‌گانه‌ی نیلسون روی شوت علی علی‌پور در دقیقه‌ی 16 به گل رسیدند.

پرسپولیس 1-1 راه‌آهن سورینت: محمد عباس‌زاده، مهاجم گل‌زن و ستاره‌ی این روزهای پرسپولیس تنها دو دقیقه پس از گل ناباورانه‌ی راه‌آهن پشت یک ضربه‌ی آزاد قرار گرفت و با یک ژست رونالدوئی توپ را به‌گونه‌ای زمینی به تور چسباند.

پرسپولیس 2-1 راه‌آهن سورینت: مهرداد پولادی از جناح راست یک نفوذ بی‌نقص انجام داد و پس از یورش به محوطه‌ی جریمه یک ارسال زیبا به روی دروازه‌ی فلاح‌زاده انجام داد تا این عالیشاه باشد که با یک ضربه‌ی سر مطمئن دروازه‌ی راه‌آهن را بگشاید.

پرسپولیس 2-2 راه‌آهن سورینت: خالقی‌فر با یک پاس در عمق علی عظیمی را در محوطه‌ی جریمه صاحب توپ و موقعیت کرد که عظیمی با یک تو سر توپ زیبا موفق شد نیلسون را با یک شوت زیبا مغلوب کند و بازی را به تساوی بکشاند.

دقایق حساس:

دقیقه‌ی 48: شوت سرکش دیوید ویکروم زوزه‌کشان با فاصله‌ای نه‌چندان قابل‌توجه از بالای دروازه‌ی نیلسون به سمت تماشاچیان رفت تا جدی‌ترین موقعیت این بازی سرد در نیمه‌ی دوم شکل گیرد.

دقیقه‌ی 51: رامین رضائیان از جناح راست پشت یک ضربه‌ی ایستگاهی از فاصله‌ی تقریبا 30 متری قرار گرفت و با یک شوت پرقدرت اقدام به تهدید دروازه‌ی نیلسون کرد که این دروازه‌بان دیگر اشتباه نکرد و توپ را با یک واکنش مطمئن راهی بیرون کرد.

دقیقه‌ی 55: دیوید ویکروم پشت محوطه‌ی جریمه صاحب موقعیت شد و با نفوذ به محوطه‌ی جریمه و پشت سرگذاشتن رضا نورمحمدی با یک تو سر توپ زیبا اقدام به شوت‌زنی کرد که توپ او از کنار زمین به بیرون رفت.

دقیقه‌ی 60: محسن مسلمان در نخستین حرکت خود توپ را برای محمد عباس‌زاده ارسال کرد که ضربه‌ی سر زننده‌ی گل اول سرخ‌پوشان با واکنش فلاح‌زاده به گل ننشست.

دقیقه‌ی 75: پیام صادقیان از جناح چپ ضربه‌ی کرنر را با قاسم دهنوی کوتاه کار کرد و دوباره صاحب توپ شد و با یک ارسال رو به جلو محمد عباس‌زاده را صاحب توپ و موقعیت کرد که ضربه‌ی او با برخورد به تیر دروازه راهی به درون دروازه نیافت.

دقیقه‌ی 76: دیوید ویکروم پشت محوطه‌ی جریمه درست از همان نقطه‌ای که عباس‌زاده به گل رسید شد که توپ را به تیر دروازه کوبید تا پرسپولیس با این پیروزی همچنان امیدوار به قهرمانی بماند.

دقیقه‌ی 79: پیام صادقیان باردیگر از جناح چپ ضربه‌ی کرنری را ارسال کرد که روی سر قاسم دهنوی نشست و جلوی پای رضا نورمحمدی افتاد که شوت او در دستان نورمحمدی قرار گرفت.

دقیقه‌ی 82: پیام صادقیان با یک دید فوق‌العاده توپ را در عمق برای محسن مسلمان انداخت که در موقعیتی تک به تک این فلاح‌زاده بود که موفق شد مانع از گل‌زنی مسلمان شود.

۱    
آی اسپورت
2014-04-06 20:36:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر