فهرست
نفت تهران 4– گسترش فولاد 1؛ يك گل تا قهرماني پديده!
نفت تهران 4– گسترش فولاد 1؛ يك گل تا قهرماني پديده!

نفت تهران 4– گسترش فولاد 1؛ يك گل تا قهرماني پديده!


آی اسپورت- هفته بیست و نهم لیگ برتر،ساعت: 17:30، ورزشگاه  تختی تهران
تماشاچی :50 نفر!
داور:احمد صالحی
کمک ها:محمدرضا امینی و حسین ظهیری
کارت زرد:احمد آل نعمه(نفت) و بهنام داداش وند و امید نظامی پور( گسترش)
نفت:علیرضا بیرانوند،احمد آل نعمه،مرتضی پورعلی گنجی،احمد آل نعمه،وریا غفوری،وحید حمدی نژاد،علیرضا عزتی،کمال کامیابی نیا،رسول نوید کیا،آرش رضاوند( حمید بوحمدان 55)،هادی نوروزی( حسین ابراهیمی 78)،رضا نوروزی( علی قربانی 25)
سرمربی: یحیی گل محمدی
گسترش فولاد:محسن فروزان،رسول پیرزاده( فردین عابدینی 58)، محمود خمیسی،خالد شفیعی( سید محسن حسینی 46)،علیرضا نقی زاده،میثم نقی زاده،سامان نریمان جهان( رسول علیزاده 68)، بهنام داداش وند،مهرداد بایرامی،سید ایمان موسوی،سید امید نظامی پور
سرمربی:مهدی تارتار
شرح بازی : مطابق انتظار نفت میزبان  و مدعی از همان دقیقه یک هجوم به دروازه حریف را آغاز کرد تا اندک شانس های خود برای قهرمانی را زنده نگه دارد.نفت که از کناره ها  حمله می کرد  در همان 20 دقیقه اول  به گل برتری رسید و  چند موقعیت خوب گلزنی را هم به دست آورد.گسترش فولاد کم انگیزه هم که دل به استفاده از حملات عمقی بسته بود و بازیکنان این تیم قصد داشتند بایرامی را صاحب توپ کنند  تنها یکی دو بار در نیمه اول خطرناک نشان داد.در نهایت نفت با حملاتش در نیمه اول به گل دوم رسید تا در همین نیمه خیال خود از کسب سه امتیاز را تا حدود زیادی راحت کند.
در نیمه دوم هم بازی در اختیار نفت تهران بود.نفتی ها بعد از به ثمررساندن 2 گل تنها یک گل تا  رسیدن به صدر جدول فاصله داشتند اما گل دقیقه 85 کار را خراب کرد.با این حال نفت به رده اول رسید و حالا اگر سپاهان را حتی با تفاضل یک گل در اصفهان شکست دهد قهرمان خواهد شد.
دقایق حساس :
دقیقه یک ارسال کرنر از جناح راست با ضربه سر علیرضا عزتی کاپیتان نفت توام شد که توپ با اختلاف میلیمتری به بیرون رفت.
دقیقه 9 در برگشت توپ به زمین نفت از روی  بازی مستقیم مهرداد بایرامی در موقعیت تقریبا تک به تک با گلر نفت قرار گرفت که موفق به باز کردن دروازه حریف نشد.
دقیقه 23 سانتر آرش رضاوند از چپ  با ضربه کمال کامیابی نیا توام شد که فروزان توپ را گرفت.
دقیقه 45 ضربه سر قربانی به تیر دروازه حریف خورد.
شرح گل ها : 
یک – صفر: دقیقه 16 کرنری از جناح  راست دروازه گسترش به صورت کوتاه زده شد   و رسول نویدکیا اقدام به شوت از گوشه محوطه 18 قدم کرد که توپ بعد از برخورد با بازیکن گسترش داخل دروازه شد.
2- صفر: دقیقه 44 با خطای رسول پیرزاده روی  هادی نوروزی نفت صاحب ضربه پنالتی شد تا  وریا غفوری دروازه گسترش را برای بار دوم باز کند.البته فروزان جهت توپ را تشخیص داد اما به توپ نرسید.
3 صفر:دقیقه 53 پاسکاری نفتی ها  با شوت  رسول نویدکیا  در نهایت  به گل سوم تبدیل شد.4-صفر:دقیقه 76 پاس به جلوی  نویدکیا  با بغل پای ارام قربانی  تبدیل به گل چهارم تیم نفت شد.
4- یک:دقیقه 85 کرنر علیزاده با ضربه سر فردین عابدینی  توام شد  تا گسترش بالاخره به گل برسد.
بهترین بازیکن: رسول نویدکیا(نفت)
اتفاق ویژه: بازی به خاطر همزمانی با سایر مسابقات با دقایقی تاخیر شروع شد و در حالی که مراسم ابتدایی انجام شده بود  بازیکنان چند دقیقه ای در زمین گرم کردند.
در شروع مسابقه تعداد افراد حاضر در داخل زمین و ماموران انتظامی بیشتر از تماشاگران به نظر می رسید!
رضا نوروزی در دقیه 22  مصدوم شد و دقیقه 25 جای خود را به علی قربانی داد.نوروزی بعد از تعویض مستقیم به رختکن رفت.
در دقیقه 4 مسابقه داور از پشت 18 قدم گسترش برای نفت یک ضربه خطا اعلام کرد  و در حالی که کمک داور پرچم زده بود بعد از اینکه توپ به نیمه زمین رسید داور با تاخیر زیاد در سوتش دمید که این مساله با اعتراض گسترشی ها همراه شد.
تعویض دوم نفتی ها هم اجباری بود  چرا که رضاوند مصدوم شد.
     
آی اسپورت
2014-04-06 20:37:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر