فهرست
با انگیزه‌ترین آندوی سال: بازگشت کاپیتان
با انگیزه‌ترین آندوی سال: بازگشت کاپیتان

با انگیزه‌ترین آندوی سال: بازگشت کاپیتان

آی اسپورت - حدود یک سال قبل، آندو که هنوز کاپیتان تیم ملی نشده بود بخاطر اختلاف با قلعه‌نویی از استقلال جدا شد و به تراکتورسازی رفت. یک هفته قبل از پایان لیگ، به تهران برگشت و با نمایشی فوق العاده به تیمش کمک کرد در ورزشگاه آزادی 4 گل به استقلال بزند. اول فصل با وجود پیشنهاد استقلال و تلاش مظلومی، به قطر رفت و نیم فصل پیشنهاد بهتر سایپا نسبت به استقلال باعث شد مسیرش را به سمت تیم جلالی عوض کند.

این فصل، هیچ چیز برای آندو خوب نبوده است. در ام‌صلال نمایشی ضعیف‌تر از انتظار داشت، بازی اول سایپا را بخاطر محرومیت از دست داد، در 4 بازی بعدی دو پنالتی تقدیم حریف کرد و بعد از آن مصدوم شد و 5 بازی خانه‌نشین بود. آمار آندو در سایپا، اسفناک بوده اما بازی با استقلال، بهترین فرصت برای کاپیتان تیم ملی است تا همه چیز را به نفع خودش برگرداند.

آندو فردا به تمرینات برمی‌گردد و به گفته پزشکان باشگاه، شانس کمی برای بازی مقابل استقلال دارد. با این وجود، او همه تلاشش را می‌کند تا برای بازی پنجشنبه آماده شود و بعد از مدت‌ها به ترکیب تیمش برگردد. آندو فصل آینده، دوباره از استقلال و سایر تیم‌های بزرگ لیگ برتری پیشنهاد خواهد داشت اما کیفیت این پیشنهاد، رابطه مستقیمی با کیفیت آندو در بازی بزرگ پنجشنبه دارد.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-04-23 15:52:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر