فهرست
پرونده حنیف و استقلال/ ...وناگهان مصدومیت!
پرونده حنیف و استقلال/ ...وناگهان مصدومیت!

پرونده حنیف و استقلال/ ...وناگهان مصدومیت!

آی اسپورت- شکست سنگین در دربی پایتخت، لحظاتِ دشواری برای استقلالی‌ها رقم زد. آن‌ها امیدوار بودن با «فرمول پیروزی» که مربی تیم‌شان در کنفرانس خبری قبل از مسابقه وعده‌اش را می‌داد، پرسپولیس را از پیش رو بردارند و به صدر جدول رده بندی بروند اما شکست خوردن با 4 گل، آرامش را از اردوی استقلال گرفت. تقریبا همه بازیکنان استقلال، عملکرد ضعیفی در این مسابقه داشتند و بیشتر از همه، این پرویز مظلومی بود که به خاطر ترکیب‌ها و تعویض‌هایش مورد سرزنش قرار گرفت. به نظر می‌رسید استقلالی‌ها برای فرار از بحران، به یک تغییر بزرگ نیاز دارند. به یک قربانی. و در شرایطی که گروهی از هواداران این تیم در انتظار اخراج مظلومی بودند، یکی از بازیکنان باتجربه استقلال ناگهان از تیم کنار گذاشته شد.
 
افت و بی‌انگیزگی، عواملی بودند که در توجیه خط خوردن نام عمران‌زاده از فهرست 18 نفره بازی با فولاد به کار رفتند. او با این کلیدواژه‌ها از تیم کنار گذاشته شد و بلافاصله هر دو اتهام را رد کرد و همه چیز را به مشکلات روحی ناشی از شکست دربی و فوت اولادی ربط داد. او از علاقه‌اش برای بازگشت سریع به تیم حرف زد اما حقیقت آن بود که مظلومی دیگر مدافع پرحاشیه تیمش را نمی‌خواست و بعد از پیروزی درخشان و پرگل برابر فولاد، بی‌میلی مظلومی به حذف کامل عمران‌زاده از تیم تقویت شد.آقای سرمربی حداقل در ظاهر، ریشه مشکلات تیمش را در رفتارهای حنیف جستجو کرده و حالا هوادارها را به این باور رسانده است ک تیم بدون حنیف بهتر بازی می‌کند اما آیا واقعا ریشه همه مشکلات این فصل آبی‌ها در بازیِ عمران زاده بوده است؟ آیا عمران زاده قرار است نقش قربانی را بازی کند تا جایگاه لرزان پرویز مظلومی در باشگاه محکم شود؟
 
 


ظهر امروز، عمران‌زاده به ملاقات مدیر باشگاه رفت و ساعاتی بعد بهرام افشارزاده با یک «خبر بد» به گفتگو با وبسایت رسمی باشگاه پرداخت. افشارزاده ناگهان از مصدومیتِ عمران زاده و غیبتِ او تا پایان فصل خبر داد و هیچ توضیح بیشتری را نیز در مورد این آسیب‌دیدگی خلق‌الساعه منتشر نکرد. حالا دیگر واضح به نظر می‌رسد که آبی‌ها تا پایان فصل عمران زاده را نمی‌خواهند اما در عین حال، قصد دارند از وجهه مدافع تیم‌شان دفاع کنند و بهانه مصدومیت، درست از همین نقطه آغاز می‌شود. بچه‌غول تا پایان لیگ برتر و حتی فینال جام حذفی، از استقلال دور خواهد ماند و شاید این سرنوشت پرویز مظلومی باشد که آینده آقای ظاهرا مصدوم در تیم را تعیین می‌کند.  


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2016-04-23 16:00:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر