فهرست
انریکه: سرنوشت بارسا در دستان خودش است
انریکه: سرنوشت بارسا در دستان خودش است

انریکه: سرنوشت بارسا در دستان خودش است

آی اسپورت- سرمربی بارسلونا معتقد است قهرمان شدن در لیگ اسپانیا به خودشان بستگی دارد و باید از موقعیت ها به بهترین شکل استفاده کنند. لوئیس انریکه در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی مقابل خیخون درباره موضوعات زیر صحبت کرد:
دیدار مقابل خیخون ؟
من احترام زیادی برای خیخون قائل هستم. آن ها بازیکنان و سرمربی توانمندی در اختیار دارند و می توانند برای ما مشکل ساز شوند. من علاقه زیادی به خیخون دارم زیرا خودم یک خیخونی هستم. اما در حال حاضر سرمربی بارسا هستم و فقط پیروزی می خواهم .
 بحران به پایان رسیده است ؟
ما در دیدار مقابل والنسیا که با نتیجه 1-2 شکست خوردیم در طول بازی فرصت های زیای خلق کردیم و با برخی اشتباهات فردی نتیجه را واگذار کردیم. اما در دیدار مقابل لاکرونیا همان نمایش را داشتیم با این تفاوت که از فرصت هایمان به بهترین شکل استفاده کردیم .
 نیوکمپ جدید ؟
ایده خوبی است، این ورزشگاه نیاز به باز سازی داشت تا مکان مناسب تری برای هوادران باشد ، تنها مشکل این است که چند سال آینده آماده بهره برداری می شود و در آن زمان من دیگر سرمربی بارسا نخواهم بود .
 نیوکمپ جدید مانع خرید بازیکن می شود ؟
خیر، رئیس بارتومئو گفت که نباید نگران این مسئله باشیم .
 بارترا ؟
من از عملکردش در بازی گذشته خیلی راضی هستم. او در دفاع به خوبی کار کرد و برای ما گل هم زد در تمرینات سخت کوش است و بدون شک یکی از دلایل پیشرفتش همین موضوع بوده است .
لالیگا ؟
لالیگا در دستان خودمان است، ما احتیاج داریم در 4 بازی باقی مانده پیروز شویم. من از هواداران تنها حمایت می خواهم. بازی های باقی مانده برایمان مثل فینال هستند. ما باید در 4 فینال باقی مانده سر بلند باشیم لالیگا بسیار جذاب شده است .
عملکرد اینیستا ؟
آندرس یکی از رهبرهای تیم و کاپیتان اول تیم است. من نیاز زیادی به عملکرد خوبش دارم، احساس می کنم آندرس از روز تولد تا الان یک بازیکن خاص و فوق العاده بوده است. او باهوش ترین بازیکنی است که تا به حال دیده ام .

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL

کد خبر 9404

 
     
آی اسپورت
2016-04-23 16:33:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر