فهرست
رضائیان: خداراشکر سالم به تهران رسیدیم
رضائیان: خداراشکر سالم به تهران رسیدیم

رضائیان: خداراشکر سالم به تهران رسیدیم

آی اسپورت- رامین رضاییان به همراه بنگر اولین افرادی بودند که مورد سنگپرانی اهوازیها قرار گرفتند. اگرچه شایعاتی مطرح شده بود در مورد این که رضاییان تمارض کرده و سنگی به او برخورد نکرده. رضاییان در این مورد گفت:« در طول مسابقه بارها سنگ و اشیای دیگری به سمت بازیکنان پرتاب می شد. هنوز جای سنگ بر روی سر من است و این اصلا برای یک فوتبال حرفه ای درست نیست. باز هم خدا را شکر می کنم که سالم برگشتیم و اتفاق بدی برای کسی رخ نداد چون همه دیدند که در چه وضعیتی بازی کردیم.این بازی برای ما بسیار سنگین و حساس بود. از وقتی وارد فرودگاه شدیم مشکلاتی برای ما پیش آمد اما مشکلات و موضوعات بیشتر مربوط به حضورمان در ورزشگاه بود که اصلا نمی توانستیم از اتوبوس پیاده شویم. جو خوبی برای برگزاری مسابقه وجود نداشت و باید خدا را شکر کنیم که سالم به تهران بازگشتیم.»
رضاییان ادامه داد:«خوشحالیم که نتیجه لازم را کسب کردیم و خودمان را در صدر جدول نگه داشتیم. از قبل هم گفتیم که نباید استقلال اهواز را به خاطر جایگاهش دست کم بگیریم و دیدید که آنها تیم ضعیفی هم نبودند. این 3 امتیاز در راه قهرمانی به ما کمک زیادی می کند و باید در 3 هفته پیش رو نیز برنده شویم.»
رضاییان درباره کارت زردی که گرفت و باعث شد بازی بعدی را از دست بدهد، گفت:«به هیچ عنوان آن کارت زرد درست نبود و داور کمی زود تصمیم گرفت.من همیشه به نظر داوران احترام می گذارم اما نمی دانم داور برای چه آن حرکت را تمارض حساب کرد و به من کارت داد. به خاطر همین یک بازی حساس را از دست دادم و خیلی ناراحتم.»
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-23 17:53:12
نظر دهید

۱ نظر
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۰۵
ای کاش نمی رسیدی. بی ناموس. لنگی.. هر کجا باشین حاشیه دارین و با کثافت کاری امتیاز میگیرین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر