فهرست
روایت بختیازی‌زاده از اتفاقات اهواز: توطئه پرسپولیسی‌ها بود!
روایت بختیازی‌زاده از اتفاقات اهواز: توطئه پرسپولیسی‌ها بود!

روایت بختیازی‌زاده از اتفاقات اهواز: توطئه پرسپولیسی‌ها بود!

 آی اسپورت- سیاوش بختیاری زاده قبل از بازی با پرسپولیس وعده داده بود که تمام نقاط ضعف پرسپولیس را دردربی شناسایی کرده و از همان نقاط به آنها ضربه خواهد زد. البته بختیاری زاده و اهوازیها هم داخل زمین و هم روی سکوها و خارج از زمین تمام تلاش خود را کردند که به پرسپولیس ضربه بزنند و نهایت تلاش آنها چندین و چند مصدوم و سرشکسته بود و امتیازی به آنها نرسید. البته بختیاری زاده روایت جالبی از اتفاقات اهواز دارد. روایتی خنده آور:« سنگ‌پرانی اول بازی توطئه خود پرسپولیسی‌ها بود، پرسپولیسی‌ها خودشان به سمت بازیکنانشان سنگ می‌انداختند تا طبق سناریو نشان دهند که ما نمی توانیم در ورزشگاه تختی بازی را برگزار کنیم.
تیم ما و البته خود من 90 دقیقه فحاشی شنیدم و سنگ به نیمکت ما زده می‌شد. ما می‌خواستیم آبرومند این بازی را پشت سر بگذاریم و نیمه اول دیدید که چگونه بازی را کنترل کردیم اما ترس و وحشتی که هواداران پرسپولیس در دل بازیکنان ما انداختند باعث شد که تمرکز ما و البته خود من از بین برود.شما دیدید که ما به چه خوبی بازی را اداره می کردیم و رامین رضاییان که در دربی سمت چپ استقلال را مال خود کرده بود اسیر یک بچه 18 ساله شده بود، حسین ساکی چندین بار رامین رضاییان که بازیکن خوبی است را دور زد و نشان داد که بازیکنان جوان ما از نظر فنی بالا هستند.»

کدخبر:9403
  ۸  
آی اسپورت
2016-04-23 18:49:28
نظر دهید

۸ نظر
-
شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۴۹
نرتیکه متوهم عقده ای
اهوازی
شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۵۴
همون بهتر حذف شدید.
فرنازی
شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۰۳
چی بگم والا ؟!
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۰۵
لنگی هر کجا باشه.. کثافت کاری همونجاس. در اهواز با فولاد با استقلال. در تبریز . در انزلی هفته پیش. در اصفهان.. لنگ یعنی کثافت
-
يكشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۰:۰۶
خیلی نمک داری
-
يكشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۵:۰۲
جون هرکی دوست دارید کامنت های این مرتیکه امیر رو نذارید آبروی هرچی ترک روهم برده مرتیکه بی فرهنگ بی شخصیت که معلومه یه آدم بیکاره و بی ارزشه که فقط تو اینترنت پلاسه
-
يكشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۰:۱۳
کثافت تویی مرتیکه بیشرم ...نوکر الهام علیف..ادب داشته باش اگر سوحتی ز بزن 125
-
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۱:۰۹
آقا من به عنوان یه تورک تهرانی پرسپولیسی از شما میخوام کامنتای این امیر ابله رو تایید نکنید چون جز دودستگی و نفرت پراکنی حاصل دیگه ای نداره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر